vista ultimateimde sorun var yardıııım!!!!!!!!!!

CROSSERgin

New member
ultimate yükledim vista uyumlu olduğu halde indirdiğim çoğu program çalışmıyor.neden acep yardım ediin!!!!!:saskin

S.O.S. acil yardım

Boschwer

M€SHGUL
Örnek verebilirsin VEYA HATA KODU ALABILIYORSAN YARDIMCI OLALIM olay ZararIYAZILIMLAR KATEGORISIYLE ilgili HACKTOLLS vs.. ise mümkündür calismamasi VISTA ULTIMAT DE bazi kapilar güvenlik AGINDA ZAAFLIK olmamasi acisindan özellikle kapatildi ama sanirim bir iki oyun veeski versiyon programlar haricinde calismasi lazim,, VISTA UYUMLU PROGRAMLAR DIYE BELIRTILMISSE admin MODUNDA HERZAMAN EYVALLAH derim;;yüklenmis driverleri yum sagliyorsa eger !!!

CROSSERgin

New member
mozilla indirdiğimde yüklerdken DOSYA YAZMAK İÇİN AÇILIRKEN HATA MEYDANA GELDİ diye uyarı çıkıyor. Çoklu ms yüklediğimde visat ve live messeger uyumlu indirdiğim halde Hata: Path/File access error veriyor msn tamamen kapalı olmasına rağmen messengeri kapatmam gerektiğini söylüyor.lime wire da ise doya yazmak için açılamadı diyor.laptop kullanıyorum belki bi farklılık vardır bilginiz olsun.driverlar zaten sadece vista uyumlu pardus ve xp kurdum ancak driverları kuramadığım için tekrar vista yüklemek zorunda kaldım.bilgisayarımın sorunları bitse sizlerle dosya paylaşımı yapmak isterim ancak bir türlü sorunlar bitmiyor.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Boschwer

M€SHGUL
YÜKLEDIGIN ULTIMATE saglamMI ACABA? KOPYANIN DA kopyasi var ICINDE TIKIR TIKIR CALISMASINI SAGLAYAN(MICROSOFT WINDOWS VISTA ORJINAL)YAZILIM DESTEK SERVICE PAKETI 1 YÜKLÜMÜ ? SITEMINDE iyi bir virÜs taramasi yapman lazim! G Data internet security 2008 tavsiyemdIR<< ANTI TROJAN ELITE v4 <<TAVSIYEMDIR::: bak bakalim ne kadar zararli yazilim kulaniyorsun emin ol ki serial yerine crack veya patch KULLANIYORSAN VE DE WAREz PROGRAMLARIYsa IKI DEFA DÜSÜN yüklerken!! saglam korumali web blocking , trojan, virüs remover ,paketi icinde olan EN IYILERINI WINDOWSdefender dahil!!! KULLAN basin agrimaz DOSTUM !!!

HTML