vista ultimate sp1 aktivasyon acil yardım lütfen

987654321

New member
arkadaşlar ben vistam için hep kullandığım bir cracki kullanamıyorum hani şu vista loader 3 ve cmd dos tan ayar çeken crack ikisini kurardım iş biterdi bu sefer olmadı en az 10 tane crack denedim noolursunuz bu işin erleri yardım edin çok zor durumdayım sanırım boot dosyası zarar gördü hiçbir crack çalışmıyor birde belki faydası olur normalde 30 günden başlar ya direk 15 günden başladı.... serial gireden yükledim vistayı acilen yardımlarınızı bekliyorum lütfen şimdiden teekkürler

987654321

New member
yardım edebilecek dostlar yokmu

deniycem şimdiden teşekkürler

gencfbb arkadaşım ben bu progu zaten kullandım belirttiğim gibi fakat sorunum çözülmedi başka bir yol biliyorsan paylaşırsan sewinirim

gencfbb

New member
arkadaşım bende bu sorunu yaşamıştım bu proğramla denedim ve çalıştı sorunsuz sen bu proğramı çalıştırdıktan sonra restart attın mı atmadıysan bir restart at öle bak çünkü bu proğram %100 çalışıyor ben bilgisayarcıyım hergün sorun olmadan yüklüyorum

987654321

New member
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=459234
bu linki dene-mutlaka halleder..işini görecektr..açıklamaları ii oku..oke.
iyişallah işime yara şuan deniyorum ilginiz için teşekkürler

olmuyor arkadaş bunuda denemiştim zaten inen progu görünce hatırladım bu programlar eskiden çalışıyodu bu formatttan sora çalışmadı ilginç eğer bu yol bulamassam yeniden formatlıcam

yardıııım bu işin eri olan kimse yokmu

aquariusap

New member
yüklediğin eski crackler biosta kaldığı için düzelmiyordur.. biosu sıfırlayıp sp1 crack yaparsan düzelebilir.

yemliha46

New member
arkadaşım aynı sorun bende de oldu vista sp1 cracklayamadım sanırım daha önce 30 gün dondurma crackını kullanmıştım ondan dır bu biosu nasıl sıfırlarım yardımcı olursanız memmun olurum şimdiden teşekkürler

Tui

New member
biosunu sıfırlama bios pilini cıkartarak sıfırlarsın.

bendede sorun var bakalım olucakmı bu verdiginiz linklerdeki şeyler..

c@rtel

New member
dostum bu sorun bendede olmuştu sonrasında pc yi güvenli kip moduna getir ve bu şekilde crackle eğer olmazsa defalarca yap bunu ki ben böyle yaptım

HTML