Vista Ultimate DVDsinden Home Basic kurulur mu?

ЄupняaтєS

New member
elimde vista ultimate dvdsi var kurarken başta bütün sürümler çıkıyo ben home basic kurmak istiyorum kurabilirmiyim yoksa home basic dvdsimi almam lazım forumlarda araştırdım kimisi ultimateden hepsini kurabilirsin diyo kimisi olmaz diyor pc özlliklerim ultimatei kaldırcak seviyede 4gb ram 3çekirdek amd işlemcim var fakat ultimate benim için çok gereksiz özllikleri var bu yüzden home basic kurmak istiyorum

durlindano

New member
sanırım elinizde starter ve basic cıkarılmıs olan dvd var.dolayısıyla kurmanız mumkun degil.benim almıs oldugum laptopumla beraber premium var.surumler arasında karsılastırma yaptım.sahsen ultimate en iyisi olmakla beraber premiumun pekte asgı kalmadıgını soyleyebilirim.ana basic kullanmaktansa vista kullanmamanızı oneririm.zira neredeyse hicbir ozelligi yok vista diyebilmek icin.sisteminizin bellegi yeterli olmakla beraber iyi bir ekran kartınız vs.varsa 64 bit ultimate kullanın derim.cok daha performanslı olur bilgisayarınız.ama isterseniz premium kurup bazı kullanmak istemediginiz servisleri de kapatarak vistayı kullanmakta bir cozum olabilir sizin icin.

Obsessed

dead and gone
ya şimdi soyle sen satın aldıysan adı neyse onu kurabilrisin başka kurarsan ssorun çıkarır

ЄupняaтєS

New member
ben satın almadım korsan :D ultimate kurulumda cdkey girmediğim için vistanin bütün sürümleri çıkıyor hangisini kurmak istediğini soruyor fakat başta bi cdkey girersem o cdkey hangi sürüme aitse direk onu kuruyo benim sorduğum ise cd key girmeden ultimate hariç başka bir sürümü seçip kurabilirmiyim bi sorun olurmu

HTML