!!!!....vista türkçe yama....!!!!

nfrt

New member
arkadaşlar bende vista home premium var(ingilizce),bunun türkçe yamasını nerden bulabilirim bi yardımcı olursanız sevinirim ya...

abcas

New member
kardes yama diye birşey ilk defa duyuyorum. işletim sistemi ya ingilizcedir ya değildir

yemliha

New member
ultimateler de dil degistirebilirsin home pre. da oluyormu bilmiyorum benim ultima teyi ben yaptim dil paketi . MUI -paketi (Multilingual User Interface). bi dene tafsiye ederim.

nfrt

New member
yemliha' Alıntı:
ultimateler de dil degistirebilirsin home pre. da oluyormu bilmiyorum benim ultima teyi ben yaptim dil paketi . MUI -paketi (Multilingual User Interface). bi dene tafsiye ederim.

cok tesekkur ederim ya deneyeceğim olursa sana borcumu ödeyemem:goz:

repozof

New member
nfrt' Alıntı:
cok tesekkur ederim ya deneyeceğim olursa sana borcumu ödeyemem:goz:
dostum bu dediğiniz sey nasıl oluyor yani bir siteden filanmı ındiriliyor multı languce mı ne bana lınk ve yardımcı olursanız çok sevinirim bendede ultıme yuklu

nfrt

New member
repozof' Alıntı:
dostum bu dediğiniz sey nasıl oluyor yani bir siteden filanmı ındiriliyor multı languce mı ne bana lınk ve yardımcı olursanız çok sevinirim bendede ultıme yuklu

microsof un sitesinde var ordan bulabilirsin.ben denedım olmadı ya ben yapamadım neyse sen sıteyı bı zıyaret et

crixallis

New member
bende ultimate var aradım ama türkçeyi bulamadım linkini verebilirmisin birde nası kullanabileceğimi açıklarsan çok sevinirim

noduncan

New member
arkadaşlar windows update ye girin orda KULLANILABİR GÜNCELLEŞTİRMELER İ GÖRÜNTÜLE VAR ONU TIKLA VE TÜRKÇE DİL PAKETİ OLACAK ONU TIKLA İNDİRİR VE RAHAT RAHAT KULLANIRSIN

sereserese

New member
bunun tek çıkar yolu vista ultimate'in türkçe olanını yeniden indirmek. Başka çare yok. Bende öyle yaptım...

rollin

New member
valla bi yaşıma daha girdim ben ilk önce vista ultimate 32 bit ENG indirdim türkçe yoktu sadece kalvye fln türke seçebiliyosun
arkadaşların dediği gibi işletim sistemi ya türkçedir ya ingilizce bi aralar xp için vardı ama şu an da öyle bişey bilmiyorum sonra ultimate tr buldum onu yükledim

arkadaşım sen en iyisi türkçesini indir en iyisi öyle olur aramaya verdiğin zamana yazık bence . . . Ha olur ki bulursan bizede haber verde lazım olur :)

bypipo

New member
doğru dil paketi var.microsoft un sitesinden indiriyosun yada denetim masasından windows update de dil seçenekleri var seç istediğini güncellesin

kaan2601

New member
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=de&FamilyID=9a0e5a09-927d-44c8-aee5-5f0d140ac17c
bu adrese bir bakın arkadaşlar belki işinizi görür.Açıklaması şu şekilde yapılmış:
Microsoft, zarar görmüş dil paketlerinde meydana gelen problemleri ortadan kaldıracak bir yama yayımladı.
Hata yüzünden bazı şartlar altında Windows güncellemeleri düzgün olarak yüklenemiyordu.

Service Pack 1'in de kurulumu bu zarar görmüş dil paketleri nedeniyle engelleniyordu. Yama sayesinde kullanıcı dil paketini yeniden kurabiliyor.Güncelleme Microsoft Yükleme Merkezinden temin edilebiliyor(yukarıdaki adres).

cesar41

New member
cok bilion ya salak

arkadaslar cok pardon yanlislikla yazdim o kotu kelimeyi herkesden ozur diliyorum ii geceler

HTML