Vista Starter

gxkhan

New member
Merhaba Arkadaşlar.Benim bir arkadaşta Vista Starter var,Dizüstü Bilgisayarıyla vermişler.onun Pc'sinde Aktive edilmiş durumda.ben ondan cd sini alıp kendi Pc me kurdum ve aktive ettim.iki bilgisayardada aktif durumda olması bir sorun oluştururmu.Otomatik güncellemeleri kapatsam nolur.Microsoft durumu çakarmı? Bİrde Vİsta Starter da 3 uygulamadan fazla uygulama çalıştıramıyorsun bu sorunun çözümünü bilen arkadaş yardımcı olabilirmi ? İlgilenen herkese şimdiden Teşekkürler...

__ARaGoRN__

V!Р
Sadece aynı anda 3 program açma gibi bir kısıtlaması yok.Daha birçok alanda kısıtlaması var.Sen boşver onu starteri sil gitsin.Ben kullandım Dandikkk

µ.CastieL

New member
arkdasıms ana sadece sunu soyluyorum microsoft yakalamasın dıye guncellemelerını kapamalısın 1 ki buna ragmen bılgısayarın gizli guncelleme yapıcak ;) emin olabilirsin en iyisi sen sitede mevcut olan bi crack dene ;) daha rahat edersın we malesef vista starter 3den fazla program calısmasına olanak saglamıyor bunu aşmanın tek yoluda en az wındows vısta basıc yuklemen ;) yapabilceğin başka bişey yok sitede vista sürümleride mewcut yıne arma yaparsan bulabilirsin ;) kotalıyım dıyosan yapcak bişi yok 5 lıraya korsanı satılıyo cdcılerde :D

EgeLeee

New member
Güncellemelerini kapatmana gerek yok en iyi sistem güncel sistemdir..bişey olmaz olursada bana pm at en kralından legal yaparız...
Ama o starteri sil ve home premium vey aultimate kur laptopta iyi gider ama pc de çok dandik hafif kalır..Yaramaz bir süürümdür starter..

HTML