vista oyun

hero1071

New member
arkadaşlar vista home kullanıyorum ve oyunlarda sorun oluyor.fifa07 yi yüklerken %35 te kaldı ilerlemiyor yaklaşık 1 saat bekledim ne yapıcam ? lütfen yardımcı olun.

silver021

New member
hero1071' Alıntı:
arkadaşlar vista home kullanıyorum ve oyunlarda sorun oluyor.fifa07 yi yüklerken %35 te kaldı ilerlemiyor yaklaşık 1 saat bekledim ne yapıcam ? lütfen yardımcı olun.
O zaman sende XP ye geçicen başka bir yolu yok. Şayet yüklenseydi oyunun simgesine sağ tıkla ve uyumluluk modunu windows SP2 pro ya getir derdim ama yükleyemdiysen ve hastası olduğun bir oyunsa ve vistadanda vazgeçmem diyorsan sana iyi bir çözüm iyi dinle !!!!

:vur Önce format atman gerek XP SP2 proyu yükle ardında C ye kurduğun XP yi kullanmaya başla. driverlarını felan hallet. Daha sonrada D bölümüne Vistayı kur. zaten kurması 40 dakka birşey. Bilgisayar her açıldığında sana her iki aktif çalışan sistemden hangisiyle başlıycağını sorar. Sende oyun için Xp yi; inrnete girmek güvenli bir ortamdan virüssüz bişekilde takılacaksan vistaya geç. Ben öyle yaptım mesela :goz:

seckin1781

New member
ben vista ultimate 32 bit versiyonunu kullanıyorum sana tavsiyem bilgisayarı biraz aglatacan ama mecbursun sanal hardisk olustur deamon tollsdan sanal diskten oyunu kur rahat acarsın sistemi kasar bunu bil 1 gb ram kullan

dr.hn

New member
ben kurdum bugün vista hom a fifa hiç sorun çıkmadı cd bozuk yada cızık olabülü bi değiştirip dene istersen

HTML