vista hata kodu 0x8007045D allah rızası için yardım edin acill

by mehmet

New member
arkadaşlar allah rızası için yardım edin loptapa format atıcam vistayla ama windows genişletiyor diyor 55 gelince hata kodu:0x8007045D hatası verio lütfen acil yardım edin kafayı yiyecem.

not:değiş vista ve xp cd denedim olmadı lütfen yardım

RuTH

Altın Üye
Aynı sorunla karşılan ve sorunu halleden bir üyeden alıntı ;)

arkadaslar sorunumu cozdum ram den kaynaklaniyomus 2x1gb ozc nvidia sli var ben tekini cikardim bide oyle denedim(cunku forumlarda arastirdim biraz neden acaba diye biri boyle bi oneri bulmus bende denedim) ve dosyalari genisletmeye baslatti bu hatayi alan arkadaslar denesin ve muhakkak sonuc alijaklardir.vista kurulduktan sonra tekrar 2. ram i takabilirler suan gayet iyi calisiyo vistam egeleee arkadas saolsun ...

ustuste yazmis olujam hocam kusura kalmayin artik vista icin en iyi codec hangisi herseyi acsin ve kasmasin pc yi (xp ace mega codec i yukleyince acilis biraz gec oluyoda onun gibi olmasin merala)saygilar

by mehmet

New member
sağolun o konuyu okudum denedim olmadı
ama sorunumu çözdüm aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar varsa yazıyım dedim
sorunu şöyle çözdüm hardiskin bölümlenmişse eğer bölümleri silin ve tekrar c ve d bölümü açın sonra d vistayı kurun sorun çözüldü.
umarım diyorsunuz ki ben vistayı d değil c de istiyorum merak etmeyin açılınça otamatik c ye aktarıyor.
biraz karışık oldu kusara bakmayın:d

bundan ayrı bende bi sorun var şimdi yazıyorum belki işinizde bilen vardır.
pc başlayınca f1 continue diyor acaba sorunu nasıl çözerim

МiқαDo

New member
aynı hata kodu dvd den oyun kopyalarken oldu :( çözemiyorum Ç/G aygıt hatası diyor ama başka dvd leri çalıştırıyor :(

EsMeR_BoY

İsTanBuL
TOpraGım Lütfen Yardım OlmUyanca YAzMIyacaksınız HEr NEyse Konu o deyıl Sımdı Acıklaması baya Ince noKtadan Anlatacam hatanın Kaynagı hdd yanı hardıc Zarar gördügünden o Sorun oluYor nasıl Düzeltırım Dıyorsan hdd AnLıyorsan sök ve Arkasında Görecegın ufak ne derler sızde söyle ufak tIpa gıbı Bırsey ONun YErını Deyıstır örnek 2 dişe takıLmısa sen bıre tak ve hdd Tekrar Yerıne tak ve kabloları deyıstır Ram falan demıs Bırı :p ya hıc okuMuyor bu tür yazıları Yada kafadan Sallamıs hadı onuda KırmIyalım hepsinı Yaptıktan Sonra ramın yerını deyıstır Tak ve Hdd TEkrar Ayrı Yerıne Tak unutma Arkasında tıpaNın Yerını DeyısTır Olmasa Yaz Baska Yerden bır Care Söylerım Kolay Gelsın

mukim

New member
slm arkadaşlar benim pc usb aygıtlarına veri atarken 0x8007045d hatası veriyo sorun nedir acba yardımcı olursanız sevinirim

µ.CastieL

New member
arkadaslar genel olarak bu tur sorunlar cd weya tasınabilir bellekteki dosyaların hasart görmesinden meydana gelir.. eğer war ise farklı bir cd ile kruulum işlemini tekrar deneyebılırsınz.. usb cihazında kopyalama hatası alan arkadsım flash bellegını yawas biçimde formatla düzelicektr (birde attıgın dsyalardan farklı dosyalar dene..) waryasyonlar sonuc wermesse yapılcak pek bişey yok demektir.. yada çözüm yolu bunlardan cok farklıdır... ama esasen bu tur kopyalama sorunları dosya yada weri saklama araçlarındaki problemlerden kaynaklanır.. işletim sistemi tanablı arızalar değillerdir...

TOpraGım Lütfen Yardım OlmUyanca YAzMIyacaksınız HEr NEyse Konu o deyıl Sımdı Acıklaması baya Ince noKtadan Anlatacam hatanın Kaynagı hdd yanı hardıc Zarar gördügünden o Sorun oluYor nasıl Düzeltırım Dıyorsan hdd AnLıyorsan sök ve Arkasında Görecegın ufak ne derler sızde söyle ufak tIpa gıbı Bırsey ONun YErını Deyıstır örnek 2 dişe takıLmısa sen bıre tak ve hdd Tekrar Yerıne tak ve kabloları deyıstır Ram falan demıs Bırı :p ya hıc okuMuyor bu tür yazıları Yada kafadan Sallamıs hadı onuda KırmIyalım hepsinı Yaptıktan Sonra ramın yerını deyıstır Tak ve Hdd TEkrar Ayrı Yerıne Tak unutma Arkasında tıpaNın Yerını DeyısTır Olmasa Yaz Baska Yerden bır Care Söylerım Kolay Gelsın

bahsettiğin şeyler kocaman bi saçmalık... senın bahsettıgın sey TIPA :durdurun bi anahtardır
slave master anahtarı bu tur işlemlerle en ufak bı alakası yoktur :D nyse heycan yaratmayalım :D hocam sen waryasyonları dene... sonuc alırsan bıldır almassan ARKADAS baska tıpa değiştircek :p

by mehmet

New member
Arkadaşlar sorun en büyük nedini şu hdd'de bad sectorler oluşmuş buda veri alımı veya veri aktarımında uyarı verir

__crazy

New member
DVD'ye yüksek hızda mı yazdırdın eğer öyle yaptıysan bazı dosyalar yazılırken yazılmamış olabilir

enstrumant

New member
arkadaşlar bu konuyu çok araştırdım ben rami çıkar onu tak bunu yap hepsi hikaye olmayan arkadaşlara söylüyorum pc nizin yani anakartınızın güncel bioslarını bulup biosu güncelliyeceksiniz asıl mesele bu bunu yaparsanız sorun halolacak bu kesin çözümdür ama bios nasıl güncellenir iyice araştırın ona göre yapın aksi taktirde yanlış bir işlemde pc niz pert olur geriye dönderemezsiniz saygılar

HTML