vista güncelleştirmeleri sorunu

catapulko

New member
defalarca vista kurup illegal olarak orjinalleştirip ama güncelleştirme yapamıyordum sürekli hata veriyordu tesadüfen başımdan bir olay geçti acaba kullandığım birşeyde virüs gibi birşeylermi var acaba diye norton 2010 yükledim tarama yapmak için herzamanda halbuki avast kullanıyorum nortonu kurdum birsüresonra kütdiye güncelleştirme bilgileri gelmeye başladı :durdurun nortonu sildim avast yükledim yinehata onuda sildim nortonu birdaha kurdum yine sorun yok acep nedendir hala anlamış değilim kullandığım iki antivürüs arasındaki farlardan biri nortonda güvenlik duvarı kanımca herhal benim d sürücüsünde birşeyler var yedeklerim orada çünki

Boschwer

M€SHGUL
ilginc bir ayrinti,LAKIN temel anlamda koruma labaratuvarlarinda HER IKISIDE ayni database kullanmalarina ragmen!
GÜVENLIK DUVAri ve böylelikle otomatik güncellemelerle ilgili servisini ayni anda windows firewal ile veya bir koruma duvarindaki uyumsuzlukdan KAYNAKLANMIS OLMASIni dogrusu kafam almadi :) illegal orjinallestirme ( YASAL CRACK varmi acaba ) UZUN SÜRE dayanmamis demekki,,

catapulko

New member
ilginc bir ayrinti,LAKIN temel anlamda koruma labaratuvarlarinda HER IKISIDE ayni database kullanmalarina ragmen!
GÜVENLIK DUVAri ve böylelikle otomatik güncellemelerle ilgili servisini ayni anda windows firewal ile veya bir koruma duvarindaki uyumsuzlukdan KAYNAKLANMIS OLMASIni dogrusu kafam almadi :) illegal orjinallestirme ( YASAL CRACK varmi acaba ) UZUN SÜRE dayanmamis demekki,,
bende şu an vistayı koyverdim şimdi vin 7 deyim herhangi bir sorunum yok sanki xp kullanıyorum bu arada crack illagal
ve bu arda vistayı orjinal yaptıktan sonra nortonu kuruyordum disk i tarattırıyorum temizliyor ve sonra güncellemelere geçiyordu tam tahminim gibi d deki yedeklerimden gelen solucanlar bende d yi güzel bir temizlik ve ardından yeni bir biçimlendirme ve solucan vs birşey kalmadı

HTML