Vista Desktop Icons Yardım !

mrbugra

New member
Arkadaşlar Vista kullanmaktayım. ( ingilizce ) Herşey iyi hoş gidiyoda bu masaüstündeki simgeler neden bu kadar büyük. çözünürlük 1280x1024 kullandım halde. yazılar gayet hoş. sayfalardaki ama masaustundeki simgeler buyuk. bunları küçültmenin yolu varmı ? bi yardımcı olursanız :)

fa.tit

New member
1 görev çubuğuna sağ tıkla

2 en alt özelliklere tıkla

3 çıkan ekranda başlat menüsünü seç

4 özelleştiri tıkla açılan pencerenin genel sekmesinde

5 olması lazın değilse genele getir

6 altta küçük sembol büyük sembol küçüğü seç olay tamam..

inşallah işine yarar kardeşim..

mrbugra

New member
Kardeşim çok saolda dedin şeyler sadece başlat menusundeki iconları buyultup kuçultuyo :)
bana masaüstündeki iconlar lazım..

2 gün oldu yokmu bi cvp yav =/

µ.CastieL

New member
kasmana gerek yok masaüstünde sağ tuşa tıkla görünüm de ordanda klasik simgeleri seç

sorada buraya gel tsk et:p

e_do

New member
Arkadaşlar Vista kullanmaktayım. ( ingilizce ) Herşey iyi hoş gidiyoda bu masaüstündeki simgeler neden bu kadar büyük. çözünürlük 1280x1024 kullandım halde. yazılar gayet hoş. sayfalardaki ama masaustundeki simgeler buyuk. bunları küçültmenin yolu varmı ? bi yardımcı olursanız :)

arkadsım ctrl basılı tut sonra farenın carkını cevır ıster buyuk yap ıster kucuk :D

sumbul

New member
var kardeşim masa üstünden sağ tuşla tıkla masaüstü özelleştir de ordan görünüm sekmesine gir efekler butonuna tıkla orda büyük simge seçili olcak onu kaldırıp tamam de olur..kolay gelsin

HTML