Vista Aktivasyon (Her Sürüm için Geçerlidir)

hsdibek

New member
merhaba bende birşey sormak istiyorum.
ultimate yükledim. ve internetten bulduğum crack işlemi ile sys.inf sağ tıkla yükle sonra kullanıcı denetimi kapat istediğin işletim sistemini seçip sağ tıkla yönetici olarak çalıştır diye falan....
Neyse bu sayede 30 günü kaldırdım. Güncellemeleri yaparken sorun çıkmadı ama en son güncelleme sp1 den sonra etkinleştirme için 15 gün kaldı dedi. tekrar denedim crack işini ama yemedi hata verdi sürekli. O yüzden ikinci kez kurduğumda güncellemeleri açmadım. Ama ultimate ,n extralarını kullanamıyorum tabi Benim merak ettiğim şunlar,,,,

crack yapınca güncelleştirme yapılmaz mı?
crack yaptıktan sonra güncelleştirme nasıl yapabiliriz?
Yada bazı güncelleştimeleri nasıl microsoftun sitesine bağlanmadan yapabiliriz.?

Bilen aynı sorunla karşılaşmış arkadaşlardan paylaşım bekliyorum. Teşekkürler

cz5

New member
merhaba bende birşey sormak istiyorum.
ultimate yükledim. ve internetten bulduğum crack işlemi ile sys.inf sağ tıkla yükle sonra kullanıcı denetimi kapat istediğin işletim sistemini seçip sağ tıkla yönetici olarak çalıştır diye falan....
Neyse bu sayede 30 günü kaldırdım. Güncellemeleri yaparken sorun çıkmadı ama en son güncelleme sp1 den sonra etkinleştirme için 15 gün kaldı dedi. tekrar denedim crack işini ama yemedi hata verdi sürekli. O yüzden ikinci kez kurduğumda güncellemeleri açmadım. Ama ultimate ,n extralarını kullanamıyorum tabi Benim merak ettiğim şunlar,,,,

crack yapınca güncelleştirme yapılmaz mı?
crack yaptıktan sonra güncelleştirme nasıl yapabiliriz?
Yada bazı güncelleştimeleri nasıl microsoftun sitesine bağlanmadan yapabiliriz.?

Bilen aynı sorunla karşılaşmış arkadaşlardan paylaşım bekliyorum. Teşekkürler
istediğin şekilde yaparsın dostum ama önemli olan nasıl craclediğindir mesala bazı crakler var zamanı durudruyo bu gibi cracklerde sorun çıkar ğüncelleştimede forumda bulabilirsin sorunsuz carck biraz araştır hade kolay gelsin

effsa

New member
bende niye çalışmıyo bu :( denemediğm crack kalmadı hp pavilion serisininden bu işi başaran war mı :(

idomert

New member
hocam ellerine sağlık mükemmelsin deneyeceğim. Olursa bu elleri öpeceğim
Not: Benim için önemli olan hepsinde işe yaramasıdır.

upstream

New member
işe yarıyor. az önce yaptıp. orijinal logosu aldı. güncellemeleri yüklüyor. OEM sürüm oalrak görüyor.
eline sağlık. bakalım ne kadar gidecel :)

karambu1

New member
Vistanın her sürümüyle uyumlu olan bu aktivasyon sadece bir tıklamayla işletim sisteminizi aktive ediyor.

İçerdiği sürümler:
Vista Ultimate
Vista Business
Vista Home Premium
Vista Home
Kısacası Hepsi...

Hiçbir yerde olmayan bu sorunsuz aktivasyon programı sadece burada...

Bir teşekkür yeterlidir..

http://rapidshare.com/files/132347421/New_Sp1_Activation_Crack_2008_32_ve_64_Bit__cOMEoN_.rar

Sayın arkadaşım verdiğin program %100 calışıyor şu an tarih 21 Aralık 2008 Pazar
Uzun zaman aradım bu programı 2 hafta önce Pc'ye Vista Ultimate 64bit yükledim
1 hafta güncelleme yaptım 64bit programlar aradım yükledim Tabiri caizse aman ağladı :vur
Nitekim pc'yi son haline kavuşturdum ama sorun burda başladı (bidaha):vur
Vista için sitelerde dolaşırken bir sitede vistanızı aktivasyon yaptınızmı diye soruyordu honnnkkkkkk
Hemen Sistem bilgilerine baktım Vistanin 23 günü kalmış zınnnnkkkkkkk
Başladım googleden çözüm aramaya aramaz olaydım
1 crack dosyası buldum bir çaktım oda pc'ye bir çaktı Pc nakavt
1 haftada 9 format attım (sanırım bu bir rekor):saskin
Denemediğim crack kalmadı.Üye olmadığın site kalmadı.
Nitekim bu siteyi buldum son olarak denicektim Çünki artık vista beni sıkmaya başlamıştı.
Kullanmadan vistadan sıkılan ilk kişiyim galiba :saskin

Arkadaşın verdiği programı indirdim ve kurdum kurarken korkudan Monitöre bakamıyordum bile
Hatta şunu söyleyim program işlemini tamamlamadan pc kapandı ama activasyon başarılı oldu
ALLAH senden razı olsun arkadaşım.
Böyle paylaşımcının ellerinden öperim ben.

İşte buda kanıtı
http://www.upload.gen.tr/resim.php/s3/rp09aez8/Vista_full.jpg.html

jhonie

New member
arkadaşlar bu cracki yüklemek için servis pack 1 in kurulu mu olması gerekiyo orada servis pack 1 yazıyoda yoksa biliyosunuz bilgisayar mort oluyo...

karambu1

New member
arkadaşlar bu cracki yüklemek için servis pack 1 in kurulu mu olması gerekiyo orada servis pack 1 yazıyoda yoksa biliyosunuz bilgisayar mort oluyo...
Ben sp1 de denemedim güncelleştirmeler engelliyor olabilir diye düşünüyorum
deneyen arkadaşım varsa bilgi versin lütfen
Ama sana bir tavsiyede bulunabilirim ben internet cafeye gittim 2.5 ytl 2.5 saat yaklaşık kota yemeden
Microsoft'tan vista sp1 x64'ü indirdim. (activasyondan sonra microsoft'a girebilirsin orj. oldugundan sorun olmuyor güncellemede yapıyor programda indiriyor)
Şu an elimde vista ultimate x64 dvd'si + vista x64 sp1 dvd'si + activasyon programı var:biggrin
Bütün driver'lerin vista 64 bit versiyonlarınıda dvd'ye attım sanırım 3-5 sene kafam rahat olur:durdurun

HTML