vista 64-bit kurulumunda sorun yaşıyorum

Hacker-22

Atam izindeyiz!
vista 64-bit kurulumunda sorun yaşıyorum (iş başa düştü anlaşılan)

arkadaşlar selam Shark'ın upload ettiği vista ultimate 64-bit i indirip dvd ye yazdırdım

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=388023

sorunum şu 64 bit kurmaya çalışınca Windows kur dağıtım altyapısını başlatamadı diye bir hata veriyor? :saskin ilk defa başıma geliyor. diski ahci modundan çıkarıp da denedim işe yaramadı sorun nerden kaynaklanıyor? (vista ultimate 32 bit yüklüydü onda hiç bi sorun yaşamadım) yardımcı olursanız sevinirim

YARDIM EDEBİLECEK BİR ALLAHIN KULU YOKMU ?????

şimdiden teşekkürler

anlaşıldı sorunu kendim çözmem lazım başka bir siteden tekrar indircem:mad::mad::mad::mad::Sopa:Sopa:Sopa :hhsopa:hhsopa

Boschwer

M€SHGUL
Windows Vista için önerilen en düşük donanım gereksinimleri
Aşağıdaki listede farklı Windows Vista sürümlerinin temel işlevlerinin çalışması için en düşük donanım gereksinimleri anlatılmıştır. Gerçek donanım gereksinimleri, sistem yapılandırmasına ve yükleyeceğiniz programlara ve özelliklere bağlı olarak değişir. Windows Vista'yı ağ üzerinden yüklerseniz ek sabit disk alanı gerekebilir.
Windows Vista Home Basic
• 800 megahertz (MHz) 32-bit (x86) işlemci veya 800 MHz 64-bit (x64) işlemci
• 512 megabayt (MB) sistem belleği
Not Grafik belleği olarak sistem belleğinin kullanıldığı sistem yapılandırmalarında, grafikler için belleğin bir bölümü ayrıldıktan sonra, sistem belleğinin en az 448 MB'sinin işletim sistemi tarafından kullanılabilir olması gerekmektedir.
• DirectX 9 sınıfı grafik kartı
• 32 MB grafik belleği
• 15 gigabayt (GB) boş alanı olan 20 GB sabit disk
• Dahili veya harici DVD sürücü
• Internet erişimi
• Ses çıkışı
Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise ve Windows Vista Ultimate
• 1 gigahertz (GHz) 32-bit (x86) işlemci veya 1 GHz 64-bit (x64) işlemci
• 1 GB sistem belleği
• Windows Aero çalıştırabilen grafik kartı

Not Buna, aşağıdaki öğeleri destekleyen DirectX sınıfı bir ekran kartı da dahildir:
• WDDM sürücüsü
• Donanımda Pixel Shader 2.0
• 32 bit/piksel çözünürlük
• 128 MB grafik belleği (en az)
• 15 GB boş alanı olan 40 GB sabit disk (15 GB boş alan yükleme veya yükseltme sırasında geçici dosyaları depolamak için alan sağlar.)
• Dahili veya harici DVD sürücü
• Internet erişimi
• Ses çıkışı
Not Windows Aero çalıştırabilen grafik kartı, aşağıdaki gereksinimleri karşılayan bir grafik kartıdır:
• Bir Windows Görüntü Sürücüsü Modeli (WDDM) sürücüsünü destekler
• Pixel Shader 2.0'ı destekleyen DirectX 9 sınıfı bir grafik işlemci birimi (GPU) vardır
• 32 bit/piksel çözünürlüğü destekler
• Windows Sürücü Seti'ndeki (WDK) Windows Aero onay testinden geçer
sanirim senin sürücü sorunun OLMUSDUR 64 bit e gecerken !!! ISTERSEN systemin uygunlugunu INTERNET ÜZERI INSTAL ETMEDEN test den GECIR kolay gelsin ;

HTML