Virüsten Anlayanlar Ne Olur Yardım

Cemsidar

New member
Beyler benım flash diskime bi virüs bulaştı.Gitmiyor.Yardım edin ya.USB Disk Security le siliyorum geri geliyor.Kill ammo virüs programıyla siliyorum geri geliyor.Winrarla siliyorum geri geliyor.Lütfen yardım edin ya.

VİRÜSÜN ADI: luk1ylq

YARDIM EDİN LÜTFEN.YARDIMA MUHTACIM.

Cemsidar

New member
saol abi de içindeki dosyalar önemli.Hem flash diskimde hemde cep hard diskimde var.biçimlendiremem.bilgisayara 1000 kez format atarım yinede biçimlendiremem.70 den fazla oyun var.Binlerce program var.Hepsi yeni ve full sürüm.çoguda tr.nasıl sileyim.... yinede saol.bu yöntemi biliyordum

beyaztr35

New member
Arkadasim bide soyle dene flash diskin icindeki tum dosyalari baska bir harddiske at,sonra flash diskine format cek.Daha sonra tekara o harddikdeki dosyalarini falsh dike akatarriken zaten virus uyarisi buluncaktir antivir programin.

fells2

Banned
kardeşim benim başka bir bilgim yok bu konuda üzgünüm...Başka bir şekilde yardımcı olamam...saygılar......

akin_34

New member
Arkadasim bide soyle dene flash diskin icindeki tum dosyalari baska bir harddiske at,sonra flash diskine format cek.Daha sonra tekara o harddikdeki dosyalarini falsh dike akatarriken zaten virus uyarisi buluncaktir antivir programin.
Bence en mantıklısı bu madem önemli dosyalar var biraz uğraşman gerekicek ama sonuçta değer.

SooN.

New member
1Başlat
2Denetim masası
3Araçlar
4Secenekler
5Görünüm
6 Gizli Klasorleri Göster

Sonra Flash Diskine Git
eLLe Temizle..

Diğer yöntem
Başlat
Calıştır
cmd veya Commad
DEL VirüsünAdı.exe
Kolay geLsin..

prens45

New member
usbclean diye bat dosyası var onu dene nette bulursun olmazsa nod32 ile sil meyi dene çift tıklyınca açılmazsa bu bat dosyası flsah ta olmalı ve çalıştırınca çift tıklamayla artık açılır

HTML