virüsü sildiğimiz halde kalıntıları problem oluşturuyor

maketm

New member
arkadaşlar

virüsü sildiğimiz halde kalıntıları problem oluşturuyor.
pc yi her açtığımızda
bu hatalar arka arkaya çıkmakta ve eset bu de aşşağıdaki virüsü bulmakta

internet exloper ve bilgisayarın geçmişini devamlı silmesini sağlıyor galiba bu virüscük
ve flash diskle bir kaç pc ye bulaştırdık
flash disk takılan pc lerde antivürüsler herhangi bir virüs bulmadan yayılıyor

herryilmaz

New member
Avira kur full taramam yap bide iobit security'kur onlan tarat en son olmazsa dracula kur onunlan tarat büyük ihtimal düzelir

#karizma#

New member
g data,avira,mcafee,norton,malwarebytes anti-malware...vb. programlar ile bilgisayarını birgüzelce tarat.

+ flash disklerden bilgisayarına virüs bulaşmasını engellemek için tıkla,vermiş olduğum yazılımı bilgisayarına kur.

maketm

New member
Nod 32 tarattım her hangi bir şey bulmadı

lakin bilgisayarı her açıp kapadığımda bu hataları vermekte ve
bilgisayarın ve internet exloperin geçmişini silmekte

işin için den çıkamadım üstadlar

Boschwer

M€SHGUL
baslat calisitir<msconfig baslangicda hangi prolar var ordan vur kafasina :) AYRICA görev cubugundan takip edip hangi programlarla birlikde kurulmus nerde kayitli f3 yapip bilgisayarinda regedit dahil tüm kayitlarda arayip bul ve sil sonra bilgisayarina G-DATA BOOT CD yazdirip kur, boot ederken otomatik tüm virüsleri silsin sec. iki saat sonra cam gibi isletim sistemini yeniden normal baslat, sorunlarini bu yöntemlerle cözemiyorsan bilisayardan anlayan bir arkadasina ricada bulunup bakmasini sagla yada git bir iki demli cay ic,, :) Kolay gelsin

maketm

New member
baslat calisitir<msconfig baslangicda hangi prolar var ordan vur kafasina :) AYRICA görev cubugundan takip edip hangi programlarla birlikde kurulmus nerde kayitli f3 yapip bilgisayarinda regedit dahil tüm kayitlarda arayip bul ve sil sonra bilgisayarina G-DATA BOOT CD yazdirip kur, boot ederken otomatik tüm virüsleri silsin sec. iki saat sonra cam gibi isletim sistemini yeniden normal baslat, sorunlarini bu yöntemlerle cözemiyorsan bilisayardan anlayan bir arkadasina ricada bulunup bakmasini sagla yada git bir iki demli cay ic,, :) Kolay gelsin
bahsettiğin anlatım fark ettim ki
biraz üst seviye bir bilgi

pc iş yerinde olduğu için ve 3 ay önce format attırıldığı için
tekrar bilgisayarcıyı araya sokmak istemedim

aynı sorun 2 bilgisayarda da olunca
kalıcı çözüm e ulaşmak istiyorum

HTML