video uzantıları hakkında yardım

kocareis06

New member
arkadaşlar elimde düğün videoları var dvd den mov ya da wmv formatına çevirebiliyorum ama vcd olarak bunu yazdıramıyorum, yazıyor ama kalitesi çok düşüyor. bunları kalitesi düşmeden dat dosyasına çevirebilir miyim ya da başka bir şekil var mı, yardımcı olursanız sevinirim şimden teşekkürler

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Yardım ßöLümüne Taşıdım =)

zantro

Member
vcd ler dusuk kalıtelı goruntulerdır o yuzden wcd de yuksek bır kalıte elde edemessn en azndan ben ole dusunuorm :D

kocareis06

New member
teşekkür ederim karizma kardeş ama o deneme sürümü 4 dakikalık çeviri diyor, ayrıca bende çeviri programı var zaten aradığım o değil.

zantro

Member
dostum kocareis06

"dvd den mov ya da wmv formatına çevirebiliyorum ama vcd olarak bunu yazdıramıyorum, yazıyor ama kalitesi çok düşüyor".demıssn

vcd dusuk kalıtelı bır goruntu seklidır 32o ye 24o mıydı neydı ole bıseydı dusuk bır goruntu kalıtesı yanı vcd ye cekecem dıosan ıllakı buna razı olacaksın

"bunları kalitesi düşmeden dat dosyasına çevirebilir miyim" demıssın bende bnm bıldııgm uzere dat dosyasına kalitelı olarak cewıremessın ımkanı mumkunatı yoktr dıorm

"ya da başka bir şekil var mı" demıssın olmazmı dvdrip dvd kalıtesınde dusuk boyut miss gıbı ohhh :D yemede yannda yat

dvdrip programınıda google da bulabılrsn :D sıtedede vardır her turlu bulursun :D

HTML