Verİ Tabani ProgramciliĞi Mi? AĞ İŞletmenlİĞİ Mİ?

mfe41

M|F|E~41
arkadaşlar ben teknik lise 2.sınıfta bilgisayar bölümü okuyorum.Bizden sene sonunda bir dal seçmemizi istedilerDallar bunlar;
1-Veri Tabanı Programcılığı
2-Ağ İşletmenliği
sizce hangisi daha iyi.Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Şimdiden herkeze teşekkürler

abcas

New member
genc ağ işletmenliği biraz amelelik oluyo, sabahın aksamın belli olmuyo, hem oyle cok parada yok, ama veri tabanı programcılıgında sağlam para var oturarak iş yaparsın.

amed68

New member
dostumm tam adamına geldin bende şu an 2 sınftayım bizdende dal seçmemizi istediler bizdede aynı dal var aklın varsa veri tabanıı programcılığınsa git ben den sölemesii çok avamtajı var...

mfe41

M|F|E~41
bende onu seçtim kardeş saolsasın yorum için teşekkürler ;)

arkadaşlar yorumlarınız benim için önemli bekliyorum !!!!!

ρђilσѕσρђ

♥ ∂υуqυ ♥
Programlama zordur ama ismine bakıpda iş yapma bende Teknik lise 4. sınıfda okuyorum eskilerdenim yani.3 sene boyunca bişi ogrenebildinmi diye sorarsan sadece ekrana adımı yazdırıyorum :}

mfe41

M|F|E~41
yani birazda çalışmak gerkiyo

yorum bekliyorumm !!!!!!

yok mu başka yorum!!

yok mu başka yorumu olan arkadaşlar

CLaSiK

New member
Bence kardeşim Veri tabanına bölüme git hem para konusundan hem de oturarak iş yaparsın Ben kendım ağ bölümünü seçtim ama biraz pişmanım Kob bilqine guvenıyosan veri tabanı bolumune git direk ama kodla aram yok dıyosa ağ bölümünü tercih et

Bentderesi

New member
İşkur'un katkısıyla günde 15 ytl harçlık vererek istanbulda özel bir üniversite eğitim verilmektedir.Hem Veri tabanı,Hem ağ işletmenliği dalında.Ayrıca Solidworks,Web tasarım dalları da var.Ben Ağ işletmenliğine gidiyorum.Mükemmel.
Bitirince sınavı geçtiğimiz takdirde sertifika da verilecek.:durdurun

HTML