Ve KatiL YakaLanır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omorfuLis

New member
Hrant Dink'in katil zanlısı olduğu açıklanan Trabzon nüfusuna kayıtlı Ogün Samast Samsun'da Otogar'da yakalandı.

Hrant Dink'in katil zanlısının Trabzon nüfusuna kayıtlı Ogün Samast olduğu belirlendi. Zanlının fotoğrafının yayınlanmasının ardından yapılan ihbarları değerlendiren polis, katil zanlısının Trabzon nüfusuna kayıtlı Ogün Samast olduğunu tespit etti.

Resmi olmayan bilgilere göre, Gazeteci Hrant Dink suikastının zanlısı olduğu belirtilen Ogün Samast, Trabzon'da babasının ihbarıyla yakalandı. Teşhis için İstanbul'a götürülen Samast ilk ifadesinde cinayeti bireysel olarak işlediğini söyledi. Suikastta kullanılan silah ise ele geçirilemedi.

Trabzon Akçaabat nüfusuna kayıtlı Ahmet Samast, oğlu Ogün Samas'ın resminin, televizyonda Hrant Dink'in katil zanlısı olarak gösterildiğini görünce, Trabzon Emniyet Müdürlüğüne başvurdu.

VALİ FOTOĞRAFLARINI BASINA DAĞITTI

İstanbul Valisi Muammer Güler, Hrant Dink cinayeti zanlısının fotoğraflarını basına dağıttı. Güler, zanlıyı gören vatandaşların en kısa sürede kendilerine ulaşmalarını istedi ve halkı duyarlı olmaya çağırdı.

azizbaba61

New member
hee burda samsunda otogarda yakalanmış:D arkadaşla konuşuyordum da arkadaşıymış trabzon pelitliden:)

azizbaba61

New member
أĸяα' Alıntı:
aziz dai Ntv de mi izLemiştin sen haberi :p
hee ama aslende samsunluyum:D samsun otogarını gösteriyorlar bir de adam trabzona gitmesi dikkatimi çekti. bu en son ölecek adamdı türkiye de hakkaten. artık ab falan unutmak lazım :) ab ci falan sanmayın da:)

cenkkizil

Banned
Katİl Yakalandimi İŞte TÜrk Halkim Hep Uyuduk Hep Uyutulduk Hangİ Katİl 17 Yasindaki Bu Cocugun Eline Silahi Kim Verdi Papazi Kim Oldurdu Oda 17 Yasindaydi Katil Amerika Katil Turkiyeyi Bolmek Isteyenler Hangisi Cezasini Çektİ Şİmdİye Kadar Hangisi Yakalandi Olan Yine Benim Turkiyeme Oldu

Ne Mutlu TÜrkĞm Dİyene!!!

ySf

New member
1990 doğumlu ve Trabzon nüfusuna kayıtlı Samast'ın gece yarısı bir uçakla İstanbul'a getirilecek. 90 dogumluymus yuhh:S

nestor

ARKEOLOG
alın size bir maşa daha 17 yaşında beyni sulandırılmış bir zavallı...
ıce bergin görünen yüzünü yakaldık sadece altını iyi eşeleme lazım sorunlar ancak böyle çözülür...
umarım hakettiği cezayı alır...

iSpiK

Kadim Dost
hic bişey cıkmaz heralde artık ısın arkası bulunamaz.. cocuk bıle bılıomudur asıl kımlerın maşası oldugunu hangı ıdeolojıye gore yaptıgını o bıLe bılmıodur asıl ne icin yaptıgını..

temhabaas

New member
uLAN BU KADAR BALTALIK OLUR HANİ: SİLAHI VE ŞAPKAYI BELİNE KOY VE EVİNE DÖN.ULAN O SAATTE TÜM BAKKALDA, ÇAKKALDA GÜVENLİK KAMERALARININ AÇIK OLDUĞUNU BİLMİYORSUN? ULAN ERTUĞRUL ÖZKÖK AZÖNCE HABERTURK' TE UMARIM ARKASINDA ÇETE VARDIR FALAN DİYORDU.YANİ AMCAM BEĞENMEDİ.KAHRAMANININ KALİTESİZ GİDİŞİNE ÜZÜLDÜ SANIRIM.ÜLKEYE SÖVMEK PRİM YAPIYOR ARTIK. KIRK YILLIK İHTİYAR KEÇİLER BİLE BELKİ NOBEL ALIRIM DİYE SÖVMEYE BAŞLADILAR YA HELAL OLSUN HANİ....
DÜŞÜNÜYORUM DA RAHMETLİ HABLEMİTOĞLU NEDEN BU KADAR GÜNDEMDE TUTULMADI BU MEDYA TARAFINDAN NEDEN?

ogamemanya

New member
32 saatte katilin yakanalması gercekten byük başarı. Türk emniyetini askerini emeği gecen herkesi kutluyorum. diğer faili meçhul cinayetlerin zanlılarının da bulunması dileğiyle

hep alisildik seyler yaa
cocuklari kandiriyorlar islerini gorduruyorlar
ama gorunen su ki Turkiye uzerinde oynanan oyunlar konusunda daha bilincli artik yani hemen herkes galayana gelmiyoo
acidim ama daha gencecik cocuk yaa gencliginin baharinda
gerizekali serefsiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML