Vbulletin Bölümünde VB advanced Olsun

CyBeR-Tr

New member
Sayın adminlerim sizden ricam vbulletin bölümüne VB advanced Diye bir forum acarsanız daha iyi olur..Vbulletin forumları Cok karısıyor..VB advanced Portal Ayrı Sayfada Cok Guzel Olur.Ayrıca Son Zamanlar Portala İlgi CoK.

Moderatör
Moderatör
V-BuLLetin iLgi aLanım değiL ama..Önerin dikkate aLınmaLı tabi.. madem sen ßi karı$ıkLık ya$adın herkes ya$ayabiLir..

CyBeR-Tr

New member
Evet acılması Mutlaka Lazım Çünkü Cok Karısık Bır Forumu Uyeye Sevdiren Konuların Kolay Bulunması..Çünkü Vbulletin Bolumune Konu Acıyorum Mesela Sunu Yapamadım Dıyorum Forumda Verıldı Dıyor Portal Hakkında..Bende Arıyorum Bulamıyorum.Benım Durumumda Cok Insan Olabilir.

SchakaL

New member
bence gerek yok karısıklık konuları acan yenı uyelerden cıkıyor herkes önce kuralları okusa daha düzenli olur zaten prowl arkadasımda tek basına mod. yetısmeye calısıyor zaten ama anca ...:D

CyBeR-Tr

New member
SchakaL' Alıntı:
bence gerek yok karısıklık konuları acan yenı uyelerden cıkıyor herkes önce kuralları okusa daha düzenli olur zaten prowl arkadasımda tek basına mod. yetısmeye calısıyor zaten ama anca ...:D
Saten O Bolumunde Moderatoru Olacak.Konuları Tasıyabılır...Bence Acılmalı..Baska Hiç Bir Sitede Bu Bölüm Yok Ayrıcalık Ve Özellik Olur.Bence...Super Hit.Alır.

SchakaL

New member
bana dusmez ne dim işimde olmaz o bölumde modların ve yönetımın işidir karışmam:D
tedbırı mekanda fayda var

CyBeR-Tr

New member
Bakalım İşallah Hackhell Yönetimi Bir Çare Bulur..ScHakal Görüşlerin İçinde Sagol.Kardeş.

HTML