Vbulletin 3.5,x da portala bir eklenti sorusu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcopat

New member
Mrb. Vbulletin 3.5.3 sitemde forum için portal.php sayfasına; hackhell in giriş sayfasındaki MEsela ..:: Hackhell Artık Camfrog da :) ::.. başlıklı bir eklentisi war. bende bunun gibi eklentiler kurmak istiyorum. Çok uraştm ama modül olarak yazamadım. Bu eklentinin modül klasörünü nerden bulabilirim ya da nasıl yapabilirm. Yardımcı olursanız sevinirim selaMEtlE

MasTerOn

New member
ProwL e alternatif..
Eski portal sürümünde yeni blok eklemeden sounlar wardı ama 3.5.x için olan sürümüzde bu konuda sorun yok. Yeni blok ekleme seçeneğinden html açık seçeneğini işaretlersen bildiğimiz img taglarıyla veya tr td tablo taglarıyla istediğin bloğu oluşturabilirsin.
Ama sana tavsiyem portal sayfanda hh portalındaki gibi sadece yenilikleri yazacaksan prowlun dediği gibi news forum id ini seç ve foruma yazdığın mesajlar aynen ana sayfaya çıksın yok eğer hem yenilikleri hemde haberleri yazmak istiyorum dersne blok oluşturma mantığıyla yenişiklerini eklersin yine news id ini kulanarak belirlediğin foruma yadığın mesajlar portalda yeniliklerin altında çıkmaya devam eder ;)

pcopat

New member
arkadaşlar edit page ye ulaştım da sonra ne yapılacak anlamadım birazcık açarsanız sevinirim.

MasTerOn

New member
ProwL' Alıntı:
html'yi açmanızı tavsiye etmem güvenlik açısından ..

MasTerOn yorum içn tnx.. (;
Dostum doğru saden HTML yi açmamak lasım da. Bu başka.
Mesela portal yönetiminden modil ekleye tıklarsan orada sadece o modül için html kodlaını tanımlama seçeneği war yani html yi açmadan yapılabiliyor yeni sürümüyle birlikte ;)

pcopat

New member
ProwL' Alıntı:
Edit Pages > Düzenle seçilidir zaten git butonuna tıkla > News Options bölümüne gel.. ,,, News Forum(s) seçeneğinden neredeki msjlar portalda gösterilecekse ona tıkla yani bölümü seç..

Modules Enabled bölümündeki "news" modulunu seçili duruma getir..

Kaydet butonuna tıkla,

Kolay Gelsin..
abi bu anlattığın benim sorfuğum şey deil yanlış anlattım heralde. hackhell anasayfadaki
..:: Hackhell Artık Camfrog da :) ::..
» HackheLL Oyun Servisi Açıldı !!!
HackheLL Reklam Seçenekleri
..:: HackheLL Mail Servis ::..
gibi blok mu deniliyor işte bunun gibi bloklardan oluşturmak istiyorum. forumdan seçmek ne anlamadım. olmassa msn de konuşabilirmiyiz bilen birisi ile. Forumda mail adresi vermek yasaktır. (forum bahsettiğim forum sitesi entelcafe deil adresimden öle anlaşılıyo çünkü :) )

djalen

Banned
ah bıde lınkı duzgun verseydın bızde yaralansaydık da işimizi halletseydık..kendımızı memnun etseydık...dik dik dik ama işte sadece sorun burda:(

prowl her şeyi anlatmış. yazdıklarını iyice okuyun. menüleri biraz didikleyin. bunun başka izahı olmadığı için extra yardım alamazsınız.

herkes anasının karnında öğrenmiyor bu işi, o yüzden bi süre kasmak gerekecek. aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlara; prowl ilk sayfada her şeyi anlatmış diyebilirim. konu kilitlenirse daha hayırlı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML