Vatan Sağolsun...

monthstars

New member
Bana acıyolar.Neden mi iki bacağım yok ya.....Ama ben grurluyum.Bu bacakları vatanım milletim dinim için verdim.İki bacağım daha olsun onlarıda veririm.Gene aynı yerde aynı zamanda olsam hiç düşünmem canımı veririm.Vatan sağolsun.....Allah yoluna iki bacağın lafını edecek adam değilim ben,o verdi vatan aldı.Aynı şey değil mi....Allah düşmanlarımızın başını gövdesinden ayırsın....Alklah Türkü Korusun Yüceltsin Kılıcını keskin etsin.....
Hepinize saygılar sevgiler selam olsun siz kardeşlerime....

NoyanTürk Kaan

the_apprentice

New member
Hoşgeldin arkadaşım, iyi forumlar... ve amin...

εگмεя

Fuzuli Üye
hoşgeldin iyi forumlar

By_SEKOPY

_C*_Özel Harekat_
Süper Moderatör
hoşgeldin gönüldaşım acınacak insanları dinlemeyceksin bile bende şuan şark görevindeyim her an her şey olabilir herşey insan için insanları oturdukları yerde felç geçirebiliyor çok sağlam görünen insanlar bir anda ölebiliyor onun için kimin ne olacağı belli değil ne oldum değil ne olacağım demeliyiz zaten sen ki bu vatan bu millet için bedeninde bir parça vermişsin sana acımak değil saygı duymak gerekli çünkü sen gazi mertebesindesin

Allah yardımcımız olsun gönüldaşım gözlerinden öpüyorum.

Bu vatan, toprağın kara bağrında
Sıradağlar gibi duranlarındır;
Bir tarih boyunca, onun uğrunda
Kendini tarihe verenlerindir...

kreal

New member
Şehitler ölmez
Vatan bölünmez
Sancak inmez
Hudutlar geçilmez

Hoş Geldin Kardeş

CHI€F

Kalpsiz
böyle bi giriş varmı ya

hocam Allah razı olsun hüzünlendirdin beni sen ve senin gibiler varken bu vatan ite köpeğe mezar olacak hoş geldin ii vakit geçirmen dileğiyle başımızın üstünde yerin var

TOROMAN

VaTaN Bekçisİ
Hoş geldin arkadaşım .... iyi forumlar dilerim..Sizler bizim baştacımızsınız...Saygı,hürmet,MİNNET,,bizden size.

Sonsuz saygı ve selamlar.

HTML