Vatan Kahramani Cem Uzan:)ne Dersİnİz

tofree

New member
ArkadaŞlar Bu Cem Beyefendİ(sİz Anladiniz O Beyefendİ Kelİmesİnİ Altinda Yatan Benİm GÜzel İmami:))hala Tv Lerde Vs. KonuŞup Vaadlerde Bulunuyor Ne Dİyorsunuz Bu Konuda DÖkÜn İÇİnİzİ Ben Beyefendİ Dedİm Bakmayin Sİz İÇİnİzden GeÇen Lerİ Yazin:)hata KonuŞandami Yoksa KonuŞtuĞu Halktami????

princeofdarkness

New member
bu kadar tabıı.. benımd param olsa bende cıkar konusurum.. adamı korkutan bısey yokkı ALLAH tan baska... tabı inanc varsa onda ... bırakalım sovunu yapsın.. adam koskoca motorolayı batıroyodu ben sımdı one sovsem noolur sovmesem ne olur

devre_

New member
Cem Uzan ,Halktan biri oda bizim gibi işine geldiği gibi konuşuyor ama sadece kendi cebini düşünüyor tıpkı bizler gibi...Tekerine çomak sokanı tehdit ediyor tıpkı bizim gibi herkese şirin görünüyor ama aslında herkesten nefret ediyor tıpkı bizim gibi...Ortalıkta dolaşıp kahve muhabbeti yapıyor tıpkı bizim gibi hatta bir çırpıda dünyanın en büyük en zengin devleti oluveriyoz.Ama sonuçta onda Ultralüks bir yaşam bizde orta-alt direk hatta devletimize göre açlık sınırında bir yaşam.İşte sana halktan biri Cem Uzan (bu laf çok UZAdı be kardeşim:)Saygılar...Sevgiler...YALANSIZ günler....

free!

artık yok...
o adam tüm serveti verse bu ülke düzelirmi yo, o zaman hepsi yalan

_bozkurt_

New member
adamın servetini devlet bitiremedi..adam tam sahtekar...abd yi dolandıran tek türk iş adamı...tüekiyenın basına gelirse vahh halimize ozman...

HTML