Vakit 2. bombayı patlatmaya hazır

kalıcı

New member
TVNET televizyonunun Ana Haber bültenine katılan Vakit Ankara Temsilcisi Serdar Arseven, elinde gündeme bomba gibi düşen yeni bilgiler olduğunu söyledi

Arseven bugünkü yazısında Türkiye’yi yeniden sarsacak bir bilgiye ulaştığını söyledi. Arseven elindeki bilgilerde bir rektörün, önemli bir CHP milletvekili ve bir CHP il başkanıyla devlet büyüklerinden biri hakkında hakaret içeren konuşmalar yaptıklarını belirtti. Bilgilere göre ikisi CHP’li biri rektör üçlü devlet büyüğünün vereceği kararı nasıl speküle edebileceklerini gizlice konuşuyorlar... Ancak Arseven bunların kimler olduğunu söylemedi.

Sav bizimle Umreye gelsin

TVNET Ana Habere konuk olan Vakit Ankara temsilcisi Arseven, kendileri hakkında asılsız suçlamalarda bulunan CHP Genel Sekreteri Önder Sav hakkında dava açmamak için bir şartları olduğunu söyledi. Arseven “Önder Sav bizimle Umre’ye gelirse hakkında dava açmayacağım” dedi.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın Vakit nasıl oldu da 44 dakikayı kaydetti sorularını cevaplayan Arseven, 44 dakika bütün kelimelerini kaydetsek bir kitap olur. Haberde bütün konuşmalar yok sadece önemli görülen noktalar yer alıyor.

Vakit Ankara temsilcisi Arseven Önder Sav’ın Bolu eski Valisi Ali Serindağ ile yaptığı gizli görüşmede CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a da ağır hakaretlerde bulunduğunu açıkladı ancak bu hakaretleri kendisinin yayınlamadığını söyledi.

Baykal’ı destekliyorum

Serdar Arseven şu görüşleri dile getirdi. “Benim dünya görüşüm Deniz baykal'ın o makamda kalmasından yanadır. Ve bu nedenle Baykal'la ilgili en az 15 destekler nitelikte yazı yazdım. Aslında Türk Telekom’un CHP'ye dava açması lazımdı ve ben buradan suç duyurusunda bulunuyorum. Çünkü Telekomu'u sahtecilik ve resmi evrakta tahribat yapmak suçluyor. Baykal enim belgeye Başbakan'a götürdüğümü iddia ediyor. Başbakan o kadar acizmi ki resmi bir kurumdan belge alamıyor... Ortada acınakacak insanlar var. Mesela Vali... Vali perişan olmuş. Valiye yardımcı olmak için aradım ama telefonunu açmıyor.

Ahmet Hakan önemli bir adam değil.

Serdar Arseven TVNET’in hazırladığı Tarafeyn’de Ahmet Hakan’ın kendisiyle ilgili yazdığı suçlayıcı ve özür dileyici iki yazısı için de O adamla işim olmaz (Ahmet Hakan)... Biz işimize bakalım. O adam önemli değil. Benim önemli adamlarla işim olur.” Diye konuştu.

Bu arada Serdar Arseven CHP Kanaltürk yolsuzluğuyla ilgili olarak da CHP'nin ulağı olarak nitelendirdiği bir gazetecinin kendisini aradığını ve Önder Sav vali görüşmesinde Kanaltürk’e 4 milyon dolar verilmesiyle ilgili bir konuşmanın geçip geçmediğini sorduğunu söyledi.

HABER 7

sssubay

New member
İşallah elinde patlamaz bomba :(

ne kadar sapıkta olsalar süpyancı sapıkta olsalar, genede müslüman gazetedir.

vakitin tüm yazarlarının arkasındayım. her zamanda arkalarında olacağım. hiç öne geçmiycem.

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
Serdar çok önemli birisi ya Ahmet Hakan önemsizmiş :hhmanD

zaten onun içindir, Serdar'ı günde 15 20 bin kişi okurken Ahmet'i 500 600 bin kişi okuyor

kendisi o kadar önemli ki telefon dinlemekten övünerek bahsedebilecek kadar onurlu bir insan

hades96

New member
sanırım gene birileri telefonlarını açık unutmuş.bu ara nedense herkes telefonunu açık unutmaya başladı:melek

bi de
Önder Sav bizimle Umre’ye gelirse hakkında dava açmayacağım
nasıl bi laftır.

HTML