Uzaktan Kumandalı İnek

HKuyucu

New member
uzaktan kumandalı inek!

ineklerin gaz salımının bilim adamları tarafından kontrol edilmeye başlandıktan sonra adamlar hayvancağızlara yine rahat vermiyorlar. bu defa sürüyü kolayca toplayacak bir icat yapmışlar ve kafalarına geçirmişler ineklerin. kulağa gönderilen sinyaller sayesinde inekler kolayca yönetilebiliyormuş.
11 Ağustos 2008 22:40

Yorumlar

cok akillica ya... ben neden bunu daha onceden dusunemedim ;)
11 Ağustos 2008 23:16

insan versiyonu ne zaman çıkacak acaba çok ilginç ya :D hehe artık tasmalar bi farklı teknoloji ile yapılacak yani. vay be. benim ineklere alayım bi kaç tane.
komutları da kaydettimmi tamam
yat, yuvarlan otla çiftleş .... artık daha kolay
11 Ağustos 2008 23:44

inekler zaten istediğimiz şeylerden başkasını yapmıyorki ne gerek var bunlara.. insanlara yapmak lazım gercektende
12 Ağustos 2008 00:00

Hinduları yönetiriz işte. :)
12 Ağustos 2008 00:56

İğrenç herifler
12 Ağustos 2008 02:34

--------------------------------------------

bunu biyerde buldum hakkaten cok ilginc:) bundan onceki arastırmayı biliyorum ama: atmosferdeki zararlı gazların %20sini inekler salıyomus, özellikle "metan" gazı:) bunu engellemek icin sırtlarına kocaman bidon gibi seyler baglıyolardı. bi de hortum takmıslardı bi ucu bidona bi ucu da ineklere:) [hayvancılıkla ugrasan ve tüplü arabası olanlara duyrulur:) ]

kaynak: http://www.newlaunches.com/archives/eararound_headphone_to_guide_cows_home_to_mamma.php

HTML