Uydurmaca Haberler

kadymp

Turk4lyfe

Emniyet Güçlerinin Hakkari'de dün gece yaptığı korsan cd operasyonunda 8 ayrı korsan cd atölyesi basıldı. Atölyelere müşteri kılığında giren sivil polislere cd satmaya çalışırken suçüstü yakalanan Abdüllatif Korsanoğlu, yapılan sorgusunda millete hizmet ettiğini, ucuz fiyata cd sattığını söyledi. Abdüllatif Korsanoğlu'nun daha önceden gasp, kapkaç, hırsızlık, ihaleye fesat karıştırma, silahlı kavga gibi çeşitli suçları bulunduğu ortaya çıktı. Korsanoğlu ile birlikte yakalanan arkadaşı Memdüh Kesekağıdı ise işsizlikten bu yolu seçtiğini söyledi. Korsanoğlu ve Kesekağıdı mahkeme tarafından ömür boyu idama mahkum edildi

KOnut fiyatlarındaki fiyat düşüşü devam ediyor. Banka kredileri ile ev sahibi olmak isteyenlerin sayısının artması ev fiyatlarının düşmesine sebep oldu. Özellikle deprem bölgesinde bulunan konutlar neredyese bedavaya satılmaya başladı.

Dün basın toplantısında, Recep Tayyip Erdoğan sözleriyle herkesi şaşırttı. Çok sert konuşan Başbakan şöyle konuştu."Artık her yerde dolar kullanılıyor bizde dolara geçiş yapıcaz"dedi.

Bergama Müzesi ziyaretçileri dün ilginç bir olaya tanık oldu.
Müzeye ziyaretçi olarak gelen A. Ç. müzede sergilenen Afrodit heykeline saldırdı. Heykele fazla zarar vermeden ve yüz kızartıcı bişey yapmadan yakalanan A.Ç. gözaltına alındı. Karakolda bir aöıklama yapan A.Ç. " Çok abazaydım birden dayanamadım, nolur beni affedin, rezil oldum" dedi. Müze müdürlüğü A.Ç.'ye ırza geçmeye teşebbüz suçundan dava açtı. Ama yasalarımızda heykele tecavüz ile ilgili bir ceza bulunmuyor.

Türklerin ürettiği, Türkya adındaki Dünyanın en süper cep telefonu Japonları hayrete düşürdü Bu telefonun yetenekleri ... Çay, türk kahvesi, ıhlamur v.s. içekleri yapabilme. Damperli kamyon özelliği... Vidanjör... Dozer vazifesi... Silindir olarak kullanabilme.. Aynı anda 10 kişiyle konuşabilme Espiri yapma...

Fashion TV'nin düzenlediği iç çamaşırı defilesine katılan İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi defile sonrası kameralara kötü yakalandı.

Sıradışı hareketleri ile tanınan İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi defile sonra organlarında meydana gelen hacim değişikliğini gizleyebilmek için ne yaptıysa başarılı olamadı ve bu durumdayken kameralara yakalandı. Olay sonrası bir açıklama yapan Başbakanlık Basın sözcüsü İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi' ninde insan olduğu, bunun yadırganmaması gerektiğini söyledi.

_________
ALINTIDIR GEBZELI KARDESIME COK TESEKKUR EDERIM...

HTML