uydurma haberler:D

ReCeP_1717

New member
Bülent Ersoy,Ünlü sunucunun kafasında tabak kırmı$

türk müziğinin bir numaralı ismi bülent ersoy geçenlerde törenle aldığı altın plak ödülünü kendisine veren ünlü sunucunun ba$ında paralamı$. büyük sanatçı medya mensuplarına beni ödül vercez diye çağırdılar bak ne ödülü olduğunu söylemediler.Sadece birinciyte geldiniz Bülent Hanım dediler.sonradan öğrendimki Bunlar ''POT 10'' Diye bir liste hazırlamıslarGüya son zamanlarda kırdığım potlarla''POT10'' da birinci olmu$um.Bende öyle olmaz böyle olur dedim...İbi$in ba$ında ödülü POT diye kırdım.Diye Demi$

Huysuz virjin Ajda Pekkan'dan Çok Estetik Yaptırmış...

Sahne ve $ov Dünyasının rakipsiz Yıldızı Huysuz Virjini $u memlekette en çok estetik yaptıran sanatçı olduğunu biliyorumuydunuz?ÜnlüSanatçı Yakınlarına yıllardır $ov dünyasının Prima Donnası olmaktan bıktım usandım.Bir An Önce ya$lansamda $u i$leri bıraksam diye yılda bir kaç kez estetikten 5 yıl 10 yıl ya$landırtıyorum.fakatSahneye çıktımmıydı birden bire yeniden gençle$iveriyorum.20'li ya$larıma dönüveriyorum.Sonunda öyle estetikle köstetikle Gençle$meye Kar$ı koyamıyacağımı anladım.diye Diyormuş diyoruz

İki yumak Yünle Seksen Metre Kare Halı Yapmı$

Türk sinemasının taçsız kraliçesi Türkan $oray'ın oynadığı reklamdaki Japonyada Tam Bin Milyar Değer Biçilmi$. Dünya Güzeli Sanatçı nasıl Olurda Bir Halı Bin Milyar Lira Eder Diye Soranlara Reklamdaki Üstüne Çay Dökülmesi Tehlikesi Atlatan O Halıyı ben iki yumak yünle $i$ veya tığ kullanmadan İ$aret parmaklarımla tam Sekiz Ayda Ördüm Nerden nereye.Bugün dünya piyasalarında çin 'le Yarı$ıyorum.Ha unutmadan Söyliyeyim.Halının Asıl özelliğide uçmamasıdır.en $iddetli kasırgalarda bile Ev uçsa halı uçmuyor. altındaki iki tırnağıyla yere sıkıca tutunuyor.diye diyormu$

Gülben Ergen Hayranlarını Kandırıyormu$

yoğun sahne ve müzik çalı$malarından yimek yimeye vakit bulamayan ünlü sanatçı gülben ergen sonunda çareyi sol elinin 4. parmağında küçük bir tencere taktırmakta bulmu$.ünlü yıldız yakınlarına evde küçük dolmalar sarıp tencereye diziyor içim ezilince sahnede bile olsam çaktırmadan tencereden alıp dolmaları ağzıma atıyorum.dolmalar z.yağlıysa problem yok , kıymalıysa çakmakla tencereyi hafif ısıtıyorum. en $ahin gözlü seyirci bile benim o sırada beslendiğimi anlamıyor.diyormuş diye yalanı orta yerinden patlatıyoruz...

Mahsun kırmızıgül'ünMedyadan sır gibi Sakladığı

bebek.birbirinden güzel türküleriyle milyonların kalbinde taht kuran halk müziğinin sevilen sanatçısı mahsun kırmızıgül'ün zeynep kamil doğum hastahanesinde görenlerin külahları handiyse ba$larından uçuyormu$.esrarengiz bebeği medyadan kucak kucak kaçırankımızıgül sonunda muhabirlere yakalanınca yıllardır film Çevirttim türkü söyledim ama bu son oynadığım dizia$a sürgün gibi olmadı.ben bu diziylen yeniden doğdum.yeniden doğacağımı anlayıncada gece apar topar zeynep kamil hastahanesine ko$tum diyormu$

doktorlar memoli'nin kulağını Çekmi$

Memoli Adlı diziyle gönüllerdetaht kuran ünlü oyuncu mehmet ali alabora $u sıralar öyle dertliymi$ki sempatik sanatçı yakınlarına uzun zamandır koltuk altlarımda bir ağrı vardı,geceleri uyuyamıyordum sonunda kalktım doktora gittim. güzelcene röntgen çektirdim. röntgende Sağ koltuk altımda tabanca sol koltuk altımda da $arjör Çıktı.doktor onları oradan alacağız ağrı falan kalmıycak dedi.ba$ıma ne gelirse ihmalciliğimden geliyor.memoli dizisi bittikten sonra ü$enmeseydimde $u kayı$ları söküp atsaydım.bu ağrıları hiç çekmezdim.$imdi doktorun onları oardan almasını bekliyorum.diye diyormu$ SaLLıyoruz Yani

Park Halindeki Alkollü otomobil Deniz Akkaya'ya çarpmı$

Podyumlarımızın artık pekte podyumlara çıkmayan güzel mankeni deniz akkaya türk ve dünya trafiğine ate$ püskürüyormu$.ünlü akkaya yakınlarınabazen 300 km ile otobanda düpdüz giderken yolun tam ortasında 100-150 km ile duran arabalar görüyorum.bunlar ciddi tehhlike arz ediyorlar. yine dikkat ettim genellikle alkol aldığım günler karayolları türk otoyolarını ve ana arterlerini hangi akla hizmetse o gün zikzaklı veyayamuk yapıyor bu sadece bizim türkiyemizde değil malesef.tüm dünya da böyleben avrupada da araç kullandım. orada da alkol aldığınız günler sadece ingiltere de değil bütün avrupada trafik soldan akıyor. bu arada otomobil üreticilerinede iki çift sözüm var. bazı otomobillerde giderken gaz pedalı ile fren pedalının yerleri deği$iyor firmalar lütfen bunu yapmasınlar

HTML