Uyan uyuyan kesim vatan elden gidiyo

G.O.R.A

New member
ben çok insanın okuyabiliceğini düşündüğüm için böle bi konuyu açmak istedim ben bunla kaç kişi kazanırsam ülkem için gurur duyarım ...

sözüm uyuyan kesime akp cilere yani.. he saygım yokmu var ama sadece oy verene var nede olsa kandırılıyolar ve üzülüyorum bu insanlara...ve en önemlisi ülkeme türlüğüme üzülüyorum...

arkadaşlar görünüşü sadece bizden biri gibi olmak iyi bi müslüman gibi gözükmek vatanını sevmek v.s ama ben akp yi abd den daha tehlikeli buluyorum abd ile en fazla çıkar çatır çatır savaşırız ama bunlarla savaşamayız bunlar bizi çatıııır çatııııır satar ve satmaya hızla devam ediyo ama halka seslenişte çıkıyo el ve mimik hareketleriyle bizden biri gibi davranışlarıyla ve o tek maskesi olan iyi bi müslüman gibi gözükmekle gene kazanıyo gene kazanıyo...ama gene satıyo gene satıyo

1_en fazla şehit akp zamanında verildi ve verilmeye devam edicek üzülerek sölüyorum bunu

2_en fazla toprak akp zamanında satıldı güneydoğuda birçok yer ve hektar israillilere verildi
sadece sadece elimizde kalan türk bankası üzülerek sölüyorum 4

3_böle güçlü ve söz sahibi olması gerken ve bugüne kadar olan bi ülkeyi pısırık ve eyvallahçı bir ülke haline getirdiler

4_kendi emelleri için hareket eden bir yapıdalar öle olmasalardı tsk nın önünü ırağa girmesin diye kesmezlerdi

bumu halktan biri bumu bizden biri bumu türk bumu müslüman

hadi diyelim ki iyi bi müslüman sananlar var e kardeşim yüce kitapta bile size karşı savaşanlara sizde savaşın diyor demeki o mehmetçiği kendinden görmüyorki bakmayın şimdi tezkere felan çıkarma peşindeler sadece oy için bi gösteriştir bu

işte 4 koca sebep apoya sayın demek çiftçiye akılsız birisinin bile yapmıyacağı şekilde al ananı git burdan gibi tecrübeleride cabası tabi ben diyorum ki maskeli insanlara oyunuzu vermeyin uyanın uyuyanıda uyandırım bu vatan satılıyor işte görmüyormusunuz.ben oy verdiğim partinin reklamını yapmıcam hiç zaten reklamı yapılıcak bi duruşumuz yok çok şükür bizi dünya tanıyo benim herkeze tavsiyem sizde vatanını milletini malını mülkünü gerçekten seven bir partiye verin

HTML