Uyan TÜrkİye İŞte BrÜksel Bİldİrİsİ....

emrosoft

New member
Brüksel Zirvesi Sonuç Bildirisi' nden...
YORUMSUZ: Brüksel Zirvesi Sonuç Bildirisi'nin "Türkiye" başlıklı
bölümünden; "Presidency Conclusions"

Madde: 23.."..müzakerelerin yalnız Türkiye'yle değil, diğer
devletlerle de yapılabileceğini... Müzakereler sırasında Türkiye
birkaç devlete bölünürse veya güneydoğu bölgesinde bir Kürt devleti
kurulursa, yeni bir karara gerek olmaksızın onlarla da müzakere
yapılacağına...
ÖNEMLİ NOT : Lütfen yurtseverlik görevinizin gereği bu durumdan
herkesi haberdar edin... Türkiye üzerine oynan oyunları herkes
öğrensin...

bizimkiler sahte siyasetle türbanla onunla bununla uğraşıcaklarına ülkenin kaderi ve geleceği için biraz cesaretli ve yürekli olsunlar eğer avrupa birliği böyle bir bildiri yayınlaya biliyorsa açık ve beyanla onlara diyecek tek sözümüz olur......
Ben Türküm ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım
Arkadaşım ........ Kürt ve oda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı
Ben sunniyim ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım
Arkadaşım ......... şi ve oda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı

Ey Dünya Ahalii

Benim ve arkadaşlarımın damarlarında bir gram kan kalıncaya kadar buraları Türkiye Cumhuriyeti topraklarıdır.

her santimetresi sizden ve sizin değerlerinizden daha değerlidir.

İçimden gelenleri yazdım arkadaşlarım umarım destekler ve beğenirsiniz.

Saygılarımla

simtapa

New member
Dostum mesajın için teşekkürler , ülkeyi yönetenler nekadar konuyla ilgili duyarsız olursa olsun , duyarsız kalanları sandığa toprağa gömücek vatansever gençlerimiz bu deyyuzların üstesinden gelir.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

nestor

ARKEOLOG
ben bunu birkaç ay önce vermiştim arkadaşım ancak sağol yinede tekrar tekrar okunması gereken bir bildiri ab cilere güzel mesajlar var içinde...

iSpiK

Kadim Dost
küfürler editlendi biraz daha dikkat...
ve guncel olmadıı ıcın herteldene..

BuGisS

New member
nestor' Alıntı:
ben bunu birkaç ay önce vermiştim arkadaşım ancak sağol yinede tekrar tekrar okunması gereken bir bildiri ab cilere güzel mesajlar var içinde...

evet ben ilkkez gördüm ve senin mesajını okuyunca kendımden utandım bu gidişata bır dur denılmelı ve bole gercekler kamuoyuna duyurulmalı bence

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
zaten amaçları biliniyor. çok şaşılacak bir konu değil. bu konuyla ilgili haritalar bile hazırlıyorlar.

ama bir şey varki bu kadar resmi olabilecek bir evrağa bu düşüncelerini dökmeleri yüzsüzlüklerinin hat safhaya çıktığını gösteriyor.

paylaşımın için sağol, eline sağlık emrosoft.

cecemani

{ Gheorghe HAGİ }
biz yüz yıllardır bütün devletlerle savaştık bizden 1 cm bile toprak alamadılar şimdi küçücük ne oldukları belirsiz pkk nın bizden toprak alacağını veya bizi bölebileceklerini mi düsünüyolar.pkk ya yardım etmeye devam etsinler ancak paralarını çöpe atmakla kalırlar

emrosoft

New member
Haklısınız arkadaşlar bir arkadaşımız gerçek mi diye sormuş bu gerçek eğer ingilizce biliyorsanız ingilizce metni internette bulabilirsiniz.

bizde niyetlerini biliyoruz ama merak ettiğim bu bariz ortadayken bunun altına imza attık mı atmadık mı ?

eğer attıysak varın gerisini siz düşünün ve böyle bir konu neden booo Büyük Türk Medyasında avaz avaz bağrılmadı arkadaşlar düşman içte deil düşman her yerde bence buna göre davranıp tavır almazsak o zaman vay halimize ...

iLk3r

ѕмуяηα & в
başta olan hukumet ''4 yıLda türkiyeyi nereden nereye getirdik'' diye övünüyor ama bunlara bişe demiyor...!

HTML