usb flash bellek sorunu

BY_HAKAN01

New member
merhaba arkadaşlar yeni toshiba usb flash bellek aldım içinde LaunchU3.exe diye bi dosyawar ne yaptıysam silemiyorum biçmlendirdim gizli klasörleri cıkartıp yine sildim ne yaptıysam her pc ye taktıgımte tekrar ortaya cıkıyo bu dosyalar nasıl silebilrim yardımcı olursanız sevinirim...

ΜεтάĻïڪţ

^_^-/!ηєω ѕнι&#10
biçimlendirmişsin Virüs programları ile online virüs tarama siteleri ile tarat Eğer bir sorun çıkmazsa Bence bir zararı olmaz sana...

sinansec

New member
arkadaşım o dosya toshiba u3 model flashlarda gelen özel bi dosya zaten. biçimlendirmezsin çünkü büyük bi ihtimal flash diskin bi köşesinde ROM üzerinde duruyor. adı üstünde zaten ROM un, salt okunur bellek. silememen gayet normal. bence sen u3 ün kullanımı hakkında araştırma yap. senkronizasyon ve yedekleme gibi bazı işlevleri yerine getiriyo sanırım.

TEKNİSYEN4

New member
[arkadaşım o dosya toshiba u3 model flashlarda gelen özel bi dosya zaten. biçimlendirmezsin çünkü büyük bi ihtimal flash diskin bi köşesinde ROM üzerinde duruyor. adı üstünde zaten ROM un, salt okunur bellek. silememen gayet normal. bence sen u3 ün kullanımı hakkında araştırma yap. senkronizasyon ve yedekleme gibi bazı işlevleri yerine getiriyo sanırım./QUOTE]
Arkadaşın dediğine katılıyorum bahsettiğin dosyaoshibe flash belleğin çalışma programı netten araştırmama göre eğer odosyayı bir şekilde silersen bellek çalışmayabilir bilgin olsun.

HTML