Uploader Team ile ilgilenen yok mu yaws ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

QuaDaLi™

New member
Selamlar,

hem react0r hem de HoCuSPoCuS'a pm attım başvurmak için ama kimse niye ilgilenmiyor.??

Anlaşıldı.

burayla da kimse ilgilenen kimse yok
.

Aysar

New member
probelemin ne oldugunu yazmamissin ... hemen böyle bozuk atma .. belki unutmus veya daha cevap veremediler .. biraz sakin ol dostum .. slmetle

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Bugün, 02:23 PM

msj atalı 20 dk olmus, böle bır uslupta devam edersen sanmıyorum senın mesajların yada konularınla ılgılenecek bırısı cıksın...

Ayrıca Uploader team basvurusu ıcın pm attıysan actıgın tum konular tek tek ındırılerek kontrol edılıyor öle konu acmısmı acmıs alın abi muhabbetı yapılmıyor. O yuzden pm atınca hemen konu acmak yerıne cevap gelene kadar beklemek zorundasın dıger arkadaslar nasıl bekledıyse aynı sekılde...

QuaDaLi™

New member
Dark_Angel' Alıntı:
Bugün, 02:23 PM

msj atalı 20 dk olmus, böle bır uslupta devam edersen sanmıyorum senın mesajların yada konularınla ılgılenecek bırısı cıksın...

Ayrıca Uploader team basvurusu ıcın pm attıysan actıgın tum konular tek tek ındırılerek kontrol edılıyor öle konu acmısmı acmıs alın abi muhabbetı yapılmıyor. O yuzden pm atınca hemen konu acmak yerıne cevap gelene kadar beklemek zorundasın dıger arkadaslar nasıl bekledıyse aynı sekılde...

Anlıyorum.

Ben zaten kendi upload'ım olan konuların link listesini çıkarmıştım, bi cevap yazılsaydı linkleri gönderecektim ki benim konuları arayarak vakit geçirmesinler.

Kimse cevap yazmayınca, başka ne düşünebilirdim.
En azından bekle denilebiliridi.

Saygısızlık etmek istemedim zaten, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim herkezden.

Herkeze kolay gelsin.

react

Admin
Süper Moderatör
özür dilemene gerek yok, benim fikrim bu yaptıgınla aramıza girmeye uygun değilsin,
sabah bir pm atmışsın, aksamı beklemeden bir pm daha atmışsın, bizde insanız, pc basına oturup gün boyunca her mesaja anında cevap verecek değiliz.

SĦARK

Lord Of The Game
reac Lafı Ağzımdan Almıs. Bizde İnsanız Bizimde Özel Hayatımız Var Her Dakika Burda Olacak Değiliz :melek

RuTH

Altın Üye
Sonuçta ModeratörLerinde SosyaL Bir Hayatı Var 7/24 ÇaLışma İmkanımız Yok
Bir Konu Açarken Biraz Düşünün !!! Bu Adam 24 Saat TeLefon Başında BekLeyen Müşteri HizmetLeri ÇaLışanı DeğiL

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Bana da ne yapılmalı diye pm attın daha önceden, ben de sana uploadlarını yapıp linkleri gönder hackhell şifreli olanları dedim.

Bugün pm atmışsın ama link vermemişsin. Ben de konularının peşine düşmüştüm. Hasliyle zaman alıyor. Bi taraftan başka şeylerle de ilgilenmek zorundayız.

Şartlar zaten duyuruda açıkca yazıyor. Üstüne pm atıp sordun ama cevaplandı. Sonra yine linkleri atmamışsın ben upload yaptım ne yapmam gerekiyor diye sormuşsun bir kez daha.

Sandığından çok daha fazla ilgileniyoruz merak etme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML