Upload bölümünde olumsuz eleştiriler siliniyor

pusuxx

New member
merhabalar üstte bahsettiğim bölümde bir dosya hakkında olumlu eleştri yaptığımızda konuyu açan teşekkür ediyor ancak nedense olumsuz eleştiride upload yapan arkadaşların işine gelmediğindenmidir rapidpoints kazanmalarını engellemeye çalıştığımızı sanmalarındanmıdır bilemiyorum çalışmayan dosyaya çalışmıyor dedirtilmiyor o yüzden upload area'da önlem alınmasını öneriyorum çok canımı sıktı bu durum bir değil 2 değil daha kaç kere böyle olacak milleti yanlış yönlendirmenin bir anlamı yok

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Öncelikle sakin ol dostum, hangi konudan hangi mesaj silindi bilmiyorum. Fakat bende uploaderlardan biriyim sonuçta, upload ettiğimiz dosyaların linkleri çalıştığı halde rapidden dosya indirmeyi bilmeyen biri linkler çalışmıyor diye yapıştırabiliyor, bol partlı bi paylaşımda bazı partların indirilirken eksik indiğini anlayamayan biri CRC hatası aldığını partın kontrol edilmesini istiyor.. Partı tekrar indirdiğinde sorunun çözüleceğini bilmiyor. Bir oyunun iso paylaşımını indirdikten sonra cdye yazması ondan sonra cdden yüklemesi gerektiğini bilmeyen biri bu paylaşıma bozuk diyebiliyor. Örneğin benim yükleidğim bi 12 CDlik bi ingilizce sette öncelikle ilk cdde bulunan programı yükleyeceksiniz diyorum. Fakat bunu beceremeyenler çalışmadığı yorumunu yapabiliyor. Test edilen paylaşımların ardından çalışmıyor yorumları da bizim canımızı sıkıyor tıpkı şuan seninkinin sıkıldığı gibi. Ve bu emek işi... Rapidpoint değil.. Küstün mü bi daha bişey upload etmek içinden gelmiyor.

Şunu hep unutuyor bazı insanlar.. Uploaderın görevi insanlara programların özelliklerini nasıl kullanacağını, oyunları nasıl yükleyeceğini [detaylı] öğretmek değildir. Uploader yükler. Kullanıcı bunu kurabileceğini düşünmüyorsa indirir. Anlatabiliyormuyum, ama bizim insanımız öyle yapmıyor... Sanal cdyi mount etmeyi bilmeyen adam onu indirmeyecek.. Yada önce yardım konularından araştırıp sonra yükleyecek..Bu kadar basit.

Senin bu konuyu açman vesilesiyle yukarıda dile getirmek istediklerimi de yazmış oldum. Yani yukarsı geneldi. Şimdi senin konuya geleyim.

Herneyse.. Tabi indirdiğiniz dosya sorunlu da olabilir. Fakat ben şu ana kadar özellikle olumsuz yorumların silindiğine rastlamadım. Upload eden arkadaş test etmiş ve çalıştırmışsa, çalışmıyor denmişse silinmiş de olabilir. Hangi konudan bahsediorsanız linkini veriniz.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
HocusPocus'a KatıLarak herşeyi UPLOaderLerden ßekLememenizi Rica ediyorum :goz:

Yeşil Gözlü

Altın Üye
Bende HoCuSPoCuS a Katılan KnowN Arkadaşımıza katılıyorum :)

erdennar

New member
bende bişey sorcaktım belki yeri değildir artık kusura bakmayın.rapid premiumum yokken free collector hesabı açsak dosyalarımız 3 ay boyunca kalabilir mi acaba?yoksa 10 download sonra siliniyor mu??

Otium

Altın Üye
Dosyalarını Collector veya Premium account'a upload etmezsen 10 kereden daha fazla indirilemiyor.

Eğer Collector accountta ise; 90 gün download edilmezse silinir.
Premium accountta ise; Üyeliğin biterse silinir.
:goz:

HTML