Unutamadıgınızz ve En Kotu Nasıl Rezil Oldunuzz?????

NaMe_Off

New member
EVET ARKADASLARR HİÇ UNUTAMADIGINIZZ VE EN KOTUU SEKILDEE REZIL OLDUGUNUZZ ANIYII PAYLASALIMM DEILMIII.HADE BAKALIMMM DOKULUNN SIMDII :D

xmamixxx

New member
falla ben bugün yaşadım bir olay ama hiç unutamam.... arabayı servise götürdüm güzelce tamir ettirdim orasını burasını servisten çıktım bir kafenin önüne çekiyordum ki tam frene bastım o ne ses..... gaaaaakkkkkk diye bir ses geldi frenlerden ve herkes bana baktı. cam açıktı kızın birisi ne dese iyi arkadaşına gülerek, galiba kamyon freni taktırmış.:(:(

SickDreTh

Altın Üye
madem gaza getırıon bende annatıım ama cok gulmeyın:Dben kendı kendıme rezıl oldum:Dbı gun evde yumurta kırcaktım tabı kucuktum ozamanlar!!!ıkı elıme ıkı yumurta aldım halıyle bırı sagda bırı solda:Dsag elımdekı yumurtayı kırmaya calısıodum tavaya yumurtaı vuruom vuruom kırılmıo!!serefsız market devekusu yumurtasımı verdı ne verdı annamadım nese ondan sora cok sınırlendım(bu arada sol elımdekı yumurtayı tamamıyla unutmus bı haldeydım)yumurtayı tavaya bı vurdum elımde parca pıncık oldu yumurta ondan sora hay s2m dıerek sol elımı kafama vurdum ve olan oldu sol elımdede yumurta vardı oda kafamda patladı!!:D:D:Dısın daa bı komık yanı ondan sora kafadan dokulen yumurtayı tavaya bosaltmaya calıstım bole tavaya egılerek sora kalanı yapmaya calıstım onuda yakmıstım sora oturdum 1 hafta kendıme guldum:D:D:D

.:CHECHEN

Banned
9 yaşındaydım yalovadaydım.Apartmanın 2.katında oturan çocuk cinsti habire bişiler fırlatıp dururdu bana:D (küçük plastik oyuncaklar bazen meyve sebze) bigün kafama erik fırlattı:D canım çok acımıştı 2.kata koşarken "çık lan kapıya dedim" oda "tamam lan" dedi zili çaldım biri açtı kapıyı ben bakmadan kim olduğuna yumruğu salladım..meğer annesiymiş kadın kendinden geçti.anem ogün hayatımda ilk ve tek o zaman beni dövdü:D ozamanı hiç unutamam.Çocuk şimdi polis arada görüşüyoruz ama annesinin yüzüne baktığımda o korku dakikalar geliyo gözümün önüne:D
ama ben haklıydım çocuuda kafama erik atmasaydı..:D:D:D

ogamemanya

New member
malum öğrenciyiz. hayatımızın vazgecilmez tasıtı otobüs. herzamanki gibi çok kalabalıktı o gün. şoförün acı bir freniyle kendimi yerde buldum. allaaam düşünmek istemiyorum büyük rezillikti:)

apocalyps

Devrimci Genç
e öğrenci evlerini de bilirsiniz genellikle yemek zor pişer herşeyin yeri enson bırakıldığı yerdir falan.bi gün arkadaşla makarna pişirioz baya açız herşey oldu makarna kaynadı süzücez ben altta süzgeci tutuom arkadaşın makarnaı boşaltmasıyla benim süzgeci bırakmam bir oldu bütün makarna lavaboda şok olduk ikimizde dedik ulen başladık sonunu getirelim bari die tekrar makarna yapıcaz aldım bben makarna paketini açarken yanı yırtıldı bütün makarna yerde daha ne makarnası dürüm yedik ondan sora ama hiç unutamıom walla arkadaş da heryerde anlatır bunu :D

saureus

New member
pediatri(çocuk sağlığı ve hastalıkları) dersindeyiz hoca anlattı anlattı sorusu olan var mı diye sordu,bende dersi tek kulakla yarım yamalak dinlemem rağmen işgüzarlık olsun diye soru sordum,hocaya bahsettiği konunun kalbi nasıl etkilediği sordum aynen cevap:eek:ğlum orasının kalple bi alakası yok beyinden bahsediyoruz (meğer aynı kelimeyle ilgili yapı hem beyin hem kalpde varmış) kepaze olmuştum kepaze...

HTML