univoice sesli sohbet disparötörüyüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devletmemuru

New member
sayin görevli arkadaslar 2-3 aydir bu forma giriyorum devamli sömürücü oldum.hic bir paylasimim yok ama 4 senedir sattigim bu farklı versiyonlari paylasima sunacağım ama yer bulamadım.script desem değil server desem oda değil.şu anda türküyede bir cok forumda aranan bi server bu ufak bi baslik altında geliştirmeler ve yardım ve istekler yamalar vs seyler icin bi baslik verebilirseniz sevinirim.
demo:http://www.kralca.net/sesli

MAJESTE

Kadim Dost
mesaj sayın az ve bunun yeri burası değil book mark a yazman gerekio ve mesaj sayın da yetmio konu locked lütfen ve reklama girio

devletmemuru

New member
arkadasım kücük düsünürsen kücük kalırsın

benim reklama ihtiyacım yok.reklam yapacak olsam koyarım bi rar dosyasına şifresine yaparım reklam ayrıca benim dedigim konu hic bi yerde yok ve aranan bi konu türküyede hemen hemen her internete giren kişinin aradığı bi konu.

devletmemuru

New member
Site ismini başlıga yazmayınız.

--------------------------------------------------------------------------------

Arkaşlar www.sitem.com gibi başlıklar açmayınız ''bu benim sitem bakın'' gibi örnek bişeyler yazınız bu kesinlikle yasaktır.. yapanda tarafımdan bugunden itibaren cezalandırılcaktır..

Ayrıca Kulanıcının Bookmarkta Site tanıtımı için 100 ve üzeri Mesaj Sayısına Sahip Olması vede en az 1 gün online süre Gerekmektedir...

ne alaka musakka

devletmemuru

New member
yaw şimdi aynı şeyleri gene yazacam bu sefer de flod diyeceksiniz yahu arkadasım bu konuyu ben kendi sitelerime acsam epey bi yol kateder usere user demesdim iyiyki bi konu yazalım dedik silin gitsin o zaman canım.

iSpiK

Kadim Dost
ben senın haberıne reklam demedım su 100 msj olayını soruosun ya ıste o reklam ıcın dedım..

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
Konu fazla uzamamışmı...Bence biran önce Locked...

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
hayrına bi smod beklenior:):)

bu arada ben geldim 1 haftadan sora hepinizi özlemişim lem:D:D

MAJESTE

Kadim Dost
hahaha hoş geldin kardeşim ösledik seni nerelerdesin be yaa smod gelir şimdi :D

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
MAJESTE' Alıntı:
hahaha hoş geldin kardeşim ösledik seni nerelerdesin be yaa smod gelir şimdi :D

ben bile geldim smod yok yaws ben şikayet ediom onların maaşları kısın bizim maaşlara zam yapın bana ne zam istiorum:sigara: :sigara:

kady

Kurucu Üye
15 kısı sakınce durumu anlatamamıs ve nerelere gelmıs konu
sen bıze aldırma abıcım :D
sadece kurallar geregı bu solenenler ole yada bole fark yapmaz
ufak ufak durumdan haberdar edersen kımse sana bu sekılde dık gelmez :D
ama reklam vs goruldugu yerde vurulursun haberın olsun
av mevsımı basladı malum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML