undergraund rap bölümü açılsın

Rap_Style

New member
Arkadaslar muzik bolumunde undergraund olarak rap muzıklerı yayınlıyalım bır baslık altında herkez ordan faydalansın goruyorum kı rap sevenler fazla forumda veya amatör müzik bölümünde alt bolum olarak da olabılır.Ne dersiniz Mod arkdaslar bole bır bolum acılabılırmı?
Bu arada MUYAP sanırım bandrollu album yayaınlamayı yasaklıo undergraund olarak bandrolsüz e bır yasaklama yok bıldıgım kadarıyla

edit: abi ayıp bea hiç bir mod bişe yazmıcak mı bumudur yanı

รнυυяรυz

New member
rap sever olarak ilk yorumu ben yapıyım;

a.k.a_rap arkadaşımız hiphop bölümü açılsın diye istek yaptı, + veya - yorumlar yapıldı,konu hala açık..

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=98148

Tabi underground rap bölümü açılmasın demem bende isterim öyle bir bölüm ve açılırsada güncel olacağınada eminim..

iSpiK

Kadim Dost
beyler o diilde böle hanı chat ortamında diilde sabit bi baslık acabiliriz muzıklere herkes hosuna en cok gıden 1-2 sarkı upload eder yayınlar bolece daha farklı parcalar dınlerız fılan guzel olur orası sadece sarkı upload ıcın kullanalım baska msj yazmıyalım fılan... ıyı olur

A.k.A_EjAy

.:TuRkCeRaP StYLe:.
iSpiYonCu' Alıntı:
beyler o diilde böle hanı chat ortamında diilde sabit bi baslık acabiliriz muzıklere herkes hosuna en cok gıden 1-2 sarkı upload eder yayınlar bolece daha farklı parcalar dınlerız fılan guzel olur orası sadece sarkı upload ıcın kullanalım baska msj yazmıyalım fılan... ıyı olur

olabilir ama bn daha çok hiphop için bi bölüm açılması taraftarıyım.çünkü hiphop açılınca writerlar(graffiti yapan kişiler),break danscılar,rapciler vs üyeler burda takılabilir haksızmıyım???

iSpiK

Kadim Dost
ya o olsunda sarkı olayını böle yapalım..

รнυυяรυz

New member
iSpiYonCu' Alıntı:
Eğer olursa şarkı olayı en iyi böyle olur.Herkes istediğini upload eder fazla msj yazılmaz en iyisi budur bencede

Rap_Style

New member
ya ben bu konuyu sanıırım daha once actım a.k.a Rap den benım konum kapansın ozman orda yorumları yapalım cunku a.k.a Rap in hiphop adı altındakı baslık daha kapsamlı

desantralizasyon

Altın Üye
ayrı bir bölüm açmak saçma.

öteki başlıktada demiştim bit
sabit başlığınız olsun ki böle giderse
o sabitler 15-20 tane olur. orada
ne istiosanız yapın.

E

elmomaclroy

Guest
ya beyler bu olayın iyice b*k u çıktı dakka başı biri bu konuda konu açıyor yaa

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
a.k.a_rap' Alıntı:
bn artık bu işle bağlantımı kesiyorum arkadaşlar...bazı insanlar işimize o koca burnunu soktuğu için bnde artık hiphop miphop kalmadı:sopa::sinir:

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=98148

bahsettiğin bazı insanların statüsüne dikkat et öle konuş derim ;)

underground paylaşımlar için amatör müzik çalışmalarına bi sabit başlık yeterli die düşünüorum

A.k.A_EjAy

SıpA' Alıntı:
bahsettiğin bazı insanların statüsüne dikkat et öle konuş derim ;)

underground paylaşımlar için amatör müzik çalışmalarına bi sabit başlık yeterli die düşünüorum

tamam eywallah editlerim o mesajı.tamammmm bn rap bölümüde istemiyorum.kardeşim o zaman sen bizim hiphop bölümüne sürekli niye karşı çıkıyosun...yarası olan kocunur.tamam 1 mesaj yazdın 2 mesaj yazdın ama...

hiphop bir müzik türü deildir!!!

E

elmomaclroy

Guest
oonceki konu yeni kapandı daha beyler yaa yapmayın g. sevem

A.k.A_EjAy

elmomaclroy' Alıntı:
oonceki konu yeni kapandı daha beyler yaa yapmayın g. sevem

tamam arkadalar bu konuyu bırakıyorum hiç bi bölüm açılmasını da istemiyorum.ama unutmayın sakın hiphop'u küçümsemeyin

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
siz hala eziq olduğunuzu düşünüorsunuz artı ben hiphopa karşı çıktım ama undergrounda itiraz etmedim okumayı veya dinlemeyi öğrenemediğin içib öle oluo işte nese uğraşmıcam bundan sonra konuları düzgün açın forumu karıştırmayın ne yaparsanız yapın. . .

bu arada bana ilk bulaşan sizdiniz benim sizinle hiç bi sorunum yoktu durup dururken bulaştınız şimdide - veriorum die öc alıorum sanıorsunuz kendi yaptığınızı bastırmaya çalışıorsunuz neticede bana ilk laf atanın siz olduğunu herkes gördü artık yeter5 bböle 5. sınıf çocukların muhabbeti çok sıktı valla gerekli olsa + veririm ben islam bölümüne + verdim ama isminin böle olmasını istememiştim ama yönetim böle uygun gördü böle devam edior bende bişey demiorum ama siz sıktınız aynı başlıklar uçuşuor yeter artık tadında bırakın . gece ozy gereği düşünülecek dedi sonra ortaya bu başlık çıktı biliorum hip-hop sizin yaşam tarzınız rap dinlediğiniz müzik ama neticede 2 aynı konu gözüyle bakabiliriz bunlara arka arkaya açılması bence tesadüften öte . . .

nese ii forumlar daa fazla germeyelim

chuckies

_-€X-_
Bu bölümlerde son zamanlarda moda mı oldu ne !D
Her bir müzik dalı için başlık açılırsa işin içinden çıkılmaz o kadar çok seviyorsanız gidin amatör müzik bölümüne açın bir konu toplayın tayfanızı muhabbetinizi yapın size kimse bir şey demez ama başlık konusuna gelince kesinlikle hayır.
Bugün biri böyle bölüm ister çıkar yarın biri de der madem öyle bende çifte telli zeybek bölümleri istiyorum hiç birşey diyemezsin yani demek istediğim bölüm açılması her türlü saçma olur.İşin içinden çıkılmaz o zaman.
Dediğim gibi açın konu takılın orada en güzel temiz iş ;]

HTML