Ucakta MİkİŞ 18+ Fikra:d

anilacikbas

New member
UZUN SEFERLI BI UCAKTA SABAH OLMAK UZEREDIR HERKES UYURKEN TEK BASINA OTURAN BIR GAY BULUNMAKTADIR BU GAY SUSAR VE ERKEK HOSTESTEN 1 BARDAK SU ISTER HOSTES GETIRIR SUYU AMA HOSTESIN SUYUN BAHANE OLDUGNU ANLAMASI UZUN SURMEZ. GAY HOSTESE KAC SAATTIR UCUYORUZ BNM CANIM COK SIKILDI HADI MİKİŞELİM DER.. HOSTES TE DUSUNUR HERKESIN UYUDUGUNU GORUR VE KABUL EDER VE BU IKI GAY MIKISIRLER... HERKES UYANIR GAYIN OTURDUGU KOLTUGUN KARSISINDA 2 ADAM OTURMAKTADIR ADAMLARDAN BIRI HIC UYUMADIGINI VE BASININ GECE BOYUNCA COK AGRIDIGINI SOYLER ONUN YANNDAKI ADAMDA NYE GECE HOSTESTEN ILAC ISTEMEDIN DER BASI AGRIYAN ADAM YANINDAKI ADAMA EGILEREK KARSIDAKI ADAMCAGIZ 1 BARDAK SU ISTEDI SABAHA KADAR MİKTİLER BEN ILAC ISTESEM KIM BILIR NAPARLARDI DEMISSSSSS:durdurun :durdurun :durdurun :durdurun :durdurun :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin

(erkek gorevlıye hostesmı denır bılmıorm İDARE EDIN:victory )

1 KAHKAHA 1 KILO PIRZOLAYA BEDELMIS BU SITEDE 1 KAHKAHA 1 TESSEKURE BEDELDIR:victory

psychohack

New member
1 KAHKAHA 1 KILO PIRZOLAYA BEDELMIS BU SITEDE 1 KAHKAHA 1 TESSEKURE BEDELDIR

ilk yorum bndn kardes eline saglık..tuttum bu sozu

sky

New member
Erkek Olana Ayrica Sliver Da Denir

thefirefox

New member
güzelmiş
bu arada uçaktaki erkek kabin görevlisine Sweder denir bazı ülkelerde Sliwer da denir
Türkiyede kabaca host denir yada erkek hostes denir 2 side yanlıştır bi arakadşım kabin görevlisi ve erkek ordan biliyorum

Fyonb

предате&
ehehehe güzelmiş..güldürdün sağol...:D

araghorn-g

Pentaxian
daha önce duymuştum bu fıkrayı ama hatılamak güzel oldu. tekrar güldüm walla sağol paylaşım için.

HTML