Twilight (alacakaranlık) hakkında

APaChe_666

New member
nedir bu TwiLight (alacakaranlık)çılgınlığı arkadaş.Nereye baksam böyle ellerinde twilight kitapları,abi filmine gittin mi ?gel gidelim çıkışta kan çekeriz böyle falan filan...Gİtmedim filme arkadaş,gitmedimm gidemedim..Kıyamadığımdan değil korktuğumdan. :melek .Korkma sebeplerim:

Bi kere içinde vampir var arkadaş,bi filmin içinde vampir olursa o filme istediğin kadar emme gömme koy,istediğin kadar aşkım bebişim cicişim gibi laflar koy,korkarım ben ya..Her an ısırır mı lan bu,düşüncesi..Her an ''aha kaptı kızın kafayı'' korkusu...Bi de böyle daldan dala atlıolar falan,töbe töbe ...İnsan azınca laf atar,vampir azınca ağaçlara çıkar,sözü söylemek geliyor içimden sayın okuyucular..:vur

İkincisi,ey gidi hollywood daki filmleri çeken abiler..Bu nası bi ikiyüzlülüktür bu nası bi çelişkidir :eek:ha :vur:vur:vur..Bİzi yıllarca ''Dracula'' filmleriyle götümüzü korkutup,gece su içmeye kalkamaz hale getirmediniz mi.....Sonra neymiş efendim vampirlerde aşık olurmuş ,onlarda severmişmiş de mişmiş..E o zaman draculayı niye öldürdünüz he onun kalbi yokmu...İnşallah vampir ısırır da görürsünüz..Hemde nerenizden ısırıcağını söyleyerek beddua etmiyim,sürpriz olur sizede bana da...

Üçüncüsü ve en önemlisi..Arkadaş Allah'ın mahlukatına,vampirine bile aşık olan var biz hala burda sap gibi geziyoruz..Bu en çok acı verici bişey,mesela sinema çıkışlarına giderseniz ağlayan erkeklerin çoğu bundan ağlıyolar aslında..Yoksa ohhhh ne güzel kanı çek,kızı kap böyle arabaya çarp ağaca çık ohhh ne güzell..Alıcağınız olsun... :vur

NOT:EY gidi kız milleti,bu lafım size...Siz değilmiydiniz karanlıktan korkan,siz değilmiydiniz vampirlerden tırsarak''ayy vampir filmi varsa gelmem ben '' diye trip yapan,bizi zorla aşk filmlerine girmeye zorlayan...Şimdi noldu,elin vampiri geldi kızı ordan arabadan kurtardı huuooppp unuttunuz bizi...O kızda trafik kurallarına dikkat etseymiş arkadaşım olan arabaya oldu ....Kasko da ödemez zaten :durdurun

NOTNOT:Bu konu sadece geyik amaçlıdır,yoksa film gayet güzel :D o yüzden saldırganlık yapmazsanız sevinirim :DAyrıca alıntı değildir tamamiyle ben yazdım..

:durdurun

açıkçası ne filminide gittim ne kitabını okudum ki bi hayli fazla kitap okumama rağmen elime almıcağım kitaplardan biri
benimde çevremde pek çok arkadaşım bu kitabı okudu ve ya okuyor ve anlatılanlara göre zaten romantik bi film yapma amacıyla dediğin gibi bugüne kadar ki bu karakterler ile ilgili bildiğimiz ve kabul edilen herşeyin tersi söyleniyor
herkes çok sevmiş ve kitabı çok övdüler yine de okumucam bu kitabı
hayır hatun da nasıl bi hatunsa daha sonraki kitaplarda bi de kurtadam yapıyomuş kendine eh be abi hani ortada hiç mi adam yokmuşta bi vampir bi kurtadam

HTML