...::::Tutkuya, Aşka dönüşüyordu düşlerim:::....

maybe_

New member
Gittim... :( Önce ki gidişlerim gibi senden,Dönüp sana bakarak gittim."Gitme" der misin,Yüreğini benimle paylaşır mısın diye,Bakarak.. Gittim.. Seninleyken, Seni sevdiğimi,Ayrılmak istemediğimi söyledim. Mutluluğumuz için,Bizim için,Çok değildi isteklerim.. Paylaşmaktı yaşamı.. Acıyı,sevinci birlikte sırtlamaktı."Bahar"dı, "Yaz"dı mevsimlerim.Işıktı, Aşktı gözlerimizde,Birbirimize bakarken gördüklerim. Söyledim bunları sana,KORKMADIM..Gittim.. Sana söylemeden daha,Senden gideceğimi,Karar verdiğim andan beri,İçim öylesine yanıyordu Ve canım öyle acıyordu ki,Sana söylerken bunu,AĞLADIM.. Tutkuya, Aşka dönüşüyordu düşlerim.Sevgiyi bu şekilde yaşayamazdım seninle.Ya hep ben olacaktım hayatında,Ya da yalnız kalacaktım.Yarım yamalak görüşmeler,Kaçak yaşanan telaşlar olmamalıydı. Geride bırakmaktı isteğim;Ayrı yaşadığımız tüm geçmişimizi. Aşkımızı,Şiire dönüştürmekti..Kokunla karışmak, Mutluluğu paylaşmaktı isteğim.ANLATTIM..Yazdıkların, Anlattıkların beni büyülüyordu.Tek isteğim gözlerinde kaybolmak,Yüreğinle bütün olmaktı. Ellerimi, Ellerine bırakmak,Aşkı dinlemekti,İçimi ürperten o kelimelerinle.Oysa ellerini hep,Düşlerimde TUTTUM.. Gittim..Bana hep " Güçlüsün" derdin. Ben de,Gücümü sevgiden aldığımı söylerdim.. "Güneş her sabah, bana sevgiyle bakan bir yürektir" derdim sana.Beni sevdiğini söylerdin,Düş mü,Gerçek mi anlayamazdım.. Seni aklımdan çıkarmaya çalıştığım her yeni günün sabahı,Bulutlu güne BAŞLADIM.. Gittim.. Gideceğim dediğim anda "Kal" demedin."Seni seviyorum, gitme" demedin..Öyle sessiz,Nefes almadan bekledim. Söyleyeceğin her bana ait söze razıydım,Gitmemek için..Ama sen "Peki" dedin,DUYDUM.. Gittim.. Aklımı çalan,Beni düşlere sürükleyen,Yüreğimi titretendin sen.. Aşk istedim,Seni istedim.. Kuralların vardı, Bana uymayan,Değişmeyecektin..Kolayı seçtim belki, Kaçmak istedim,KAÇTIM... Gittim.. Okyanus kıyısında,Küçük bir koyum ben.. Dev dalgaların sürüklediği kaç denizciyi sığdırdım yüreğime.. Beni sevmekten vazgeçenler oldu,Sandallarını onarıp,Yollarına devam ettiler.. Ben kumsalımda, Yeni denizciler bekledim her defasında,Yeniden.. Gidenler mi? Canım yandı ama UNUTTUM... "Mutlu Yıllar" dilemişsin dün bana.. Benim,Yaptım diye yazdıklarımı, Yapamadığını anlatmışsın.
"Umutla" diye bitirmişsin mektubunu..
Bana söyleyecek çok şeyin olduğu halde, Söyleyemediğini,Canının yandığını,Ama ağlayamadığını, Beni sevdiğini ama anlatamadığını, Benden kaçmak istediğini ama kurtulamadığın Ve beni unutamadığını yazmışsın..
Farkındamısın?
Yazarken seviyoruz birbirimizi..Satırlarda yaşıyoruz aşkı,seslerde değil... Yeni yılın ilk günü şimdi..Bulutlu gökyüzü, Güneş saklanmış yine..Ağlıyor yeni yılın ilk sabahında bu diyar.....Yoksa ben mi öyle görüyorum, Bilmiyorum.. Yüreğim üşüyor, Yine canım yanıyor.. Gittim mi?..

gidiyorum , bütün aşklar yüreğimde...
(alıntı)

ayhanriza

New member
yazı gerçekten güzel bu arada resimdeki söz de ii paylaşımlarının devamı dileğiyle...

Gєηco

Altın Üye
ellerine sağlık maybe gerçekten güzel paylaşım...

Gєηco

Altın Üye
len başım döndü sabahtan beri aşk şiirlerini oku oku deli oldum allama neyse ha hazex ha maybe ne farkeder.....(ne farketmezki :D)

~uYuSTuRuCu~

New member
YüReĞine SaĞLiq MaYßê..DeWaM'LaRiNi ßeKLeRiZ.

HTML