Turkojen Hakkında bie kaç soru.

Ersin_Tezcan

New member
Turkojan Hakkında bie kaç soru.

Arkadaş konuyu yanlış biryere açtıysam kusura bakmayın.

Turkojan hakkında bir iki sorum olacak.Yardımcı olursanız sevinirim.

1. Serveri hazırlarken güvenlik programları serveri hemen siliyor.Güvenlik programlarını kapatsam Pc ye zara gelirmi?

2. Görüntülü anlatımda windodows Ip si girilecek diyor, bunu anlamadım? Normal karşı tarafın Ip sini girmeyecekmiyiz?

Teşekkürler.

Mephisto

R€B€L
güvenlik prolarını kapat ama dosya alımı yapma bişey olmaz
server oluşurken kendi ipni yazcaksın

St.AnGeR

Document Visor..
Moved..

güwenliq programlarını qapattıında sorun olmasda hasrladıın qendin achmadıın sürece !)

Ersin_Tezcan

New member
Teşekkur

St.AnGeR' Alıntı:
Moved..

güwenliq programlarını qapattıında sorun olmasda hasrladıın qendin achmadıın sürece !)

Teşekkür ederim.Bizde öyle merak saldık.Ensonunda kendi kendimizi patlatacaz ama:) yada biri patlatacak:). Hayırlısı olsun:). Teşekkür ederim tekrar ilginizden dolayı :)

Ersin_Tezcan

New member
Video anlatımında oluşturulan serveri aç diyor.Bende açtım.Şimdi güvenlik programları sürekli virüs bulundu diye alarm veriyolar. Ya ben bu işi elime yüzüme bulaştırdım. Literatüre kendi kendini hacklayan adam diye geçece galiba. Bari Nickimi değiştireyim.Video anlarımı çok yetersiz yav.

Ersin_Tezcan

New member
Video anlatımında oluşturulan serveri aç diyor.Bende açtım.Şimdi güvenlik programları sürekli virüs bulundu diye alarm veriyolar. Ya ben bu işi elime yüzüme bulaştırdım. Literatüre kendi kendini hacklayan adam diye geçece galiba. Bari Nickimi değiştireyim.Video anlarımı çok yetersiz yav.

WiTaMiN

Pskolojisi Bozuk
Ersin flood yasak mesajlarını editlermisin

beyazay

New member
arkadaşlar ben yükledim zip ten çıkarıyorum şifre istiyor bana acil yardımcı olurmusunuz.................bekliyorum

Efendi24

New member
ben bu programı kurdum serveri birine yedirdim mailime adamın server ı geldiği halde program adamın pc ye bağlanmıyor bu 1
2.ben serverı kendi pc mde açtım bağlanıo ama isteğin hicbir şeyi vermiyor...

ac97sound

New member
Bİlgİsayarindan Antİ VİrÜs Ü Sİl Ve Deep Freeze YÜkle ::):):):)
Trojan Larini Belgelerİme Kaydet Sonra İstedİĞİnİ Yap Sİl DÖk Kir :)
Sana KalmiŞ Sakin Korkma Deep Freze Warken Trojani AÇsan Bİle Tekrar Reset AttiĞinda VİrÜsler Gİder :)

HTML