Turkix 1.0 Ve 3.0 Nasil Yardim LÜtfen

quietdeath2006

New member
ARKADAŞLAR BEN LİNUXA GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA BU KONUDA ÇOK CAHİLİM Bİ SİTEDE TURKİX DİYE BİRŞEY GÖRDÜM AMA BİLMİYORUM İYİMİ KÖTÜMÜ SUAN ONU İNDİRİYORUM VE HERHALDE LİNUXUN BİR SÜRÜMÜDÜR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

BİLEN VARSA KURULUMUNUDA ANLATABİLİR Mİ YARDIM EDENDENDE ETMEYENDENDE ALLAH RAZI OLSUN...

:melek :melek :melek :melek :melek :melek :melek

ondskan

New member
turkix bir linux dagitimi olup zamaninda gayet saglam ellerden cikmis bir sistemdir
arayuzu kde olup bayagi bir degisiklige gidilerek windows kullananlarin hic zorlamayacagi hale getirilmistir
tarafimca denendi hiz ve hata konusunda sorunla karsilamadim desem yeridir
ama sanirim bu proje bir iki yil önce sonlandirildi ve artik devami yok
ve bu nedenle linux gececeksen bu dagitim alma derim cunku artik gelistirilmiyor
onun yerine turkce olarak: pardus, gelecek linux, truva linux olabilir....
yada yabanci ama turkceside mevcud olan; ubuntu, fedora yada mandriva tavsiye ederim
ilk tercihlerim; turkce pardus yada yabanci ama turkceside olan ubuntu....

kolay gelsin

quietdeath2006

New member
ondskan' Alıntı:
turkix bir linux dagitimi olup zamaninda gayet saglam ellerden cikmis bir sistemdir
arayuzu kde olup bayagi bir degisiklige gidilerek windows kullananlarin hic zorlamayacagi hale getirilmistir
tarafimca denendi hiz ve hata konusunda sorunla karsilamadim desem yeridir
ama sanirim bu proje bir iki yil önce sonlandirildi ve artik devami yok
ve bu nedenle linux gececeksen bu dagitim alma derim cunku artik gelistirilmiyor
onun yerine turkce olarak: pardus, gelecek linux, truva linux olabilir....
yada yabanci ama turkceside mevcud olan; ubuntu, fedora yada mandriva tavsiye ederim
ilk tercihlerim; turkce pardus yada yabanci ama turkceside olan ubuntu....

kolay gelsin
Allah razı olsun kardeşim sağolasın tamam pardusu indirelim o zaman nedelim saglık olsun

HTML