Turkekip.com Php ve Mysql Görsel Video Eğitim Seti

aliufuk

New member
Turkekip.com dan mesaj var lütfen okuyun

Arkadaşlar bu paylaşımı yapan arkadaşa ve bu sitenin sahiplerine duyurulur

Yakın zamanda php eğitim setimizin warez sitelerinde paylaşıma sunulmuş olmasından dolayı bir çok mail aldım..

bu insanlar için gerekli açıklamayı cd içeriğinde yapmış olmama rağmen görünen o ki Allahtan korkmayıp Peygamber (S.A.V) den haya etmeyen insanlar maalesef ıslah olmayacaklardır.

ben şahsım adına rızkımızı heba edip paylaşıma sunan bu insanları Allahın Kahhar sıfatına havale ediyor.
ve şikayetimi ona bildiriyorum..

Kendilerinde ahiret korkusu günah ve haram endişesi olmayan bu insanlardan ve onlara ahiret ve haram terbiyesi verememiş anne ve babalarından hesap sorucu olmasını
kazanç ve rızkımızı heba eden şahısların bir ömrü kazançlarının ve Rızklarının hırsızlar tarafından heba edilmesini Allah a arz ediyorum

Ey Rabbim.. "her kim zerre kadar hayr ve şer işlerse" mutlak hesabını soracağını vaat eden sensin..
ben bu şahıslardan razı değilim ve hakkım olanın hiç bir zerresini helal etmiyorum.

Warez sitelerinden bu projeyi indirip kullanıp sonra gelip benden helallik istemeyin bu gibi taleplerinizin hiç birine cevab vermeyeceğim.. ve gerek paylaşıma sunan ve gerekse paylaşımdan indirip kullanan herkes için şikayetimi Allaha arz ediyorum.. siz ister inanın ister inanmayın ancak ben biliyorumki Allahın hesap sorucuların en adilidir..

Kendi ahiretlerini heva ve heveslerine satan bu insanları Kahrına ve adaletine bırakıyorum
Onlar bu satırları okuduklarında dalga geçiyor ve gülüyorlar..

Ama ben senin azabının ve kahrının dalga geçilmeyecek kadar şedid olduğunu ve senin adaletinle ancak kafirlerin dalga geçeceğini biliyor ve iman ediyorum..

Ahkam-ül Hakimin olan sensin ve sadece senin hükmüne razıyım..

Hakikat ORUÇOĞLU

Buyrun link burda www.turkekip.com ücretli satılan bir ürünün burda yayınlanması doğru olmaz sayın admin ve yetkililer bunu engelleyin

ErdalGozum

New member
Arkadaşa Katılıyorum.

Arkadaşlar bu paylaşımı yapan arkadaşa ve bu sitenin sahiplerine duyurulur

Yakın zamanda php eğitim setimizin warez sitelerinde paylaşıma sunulmuş olmasından dolayı bir çok mail aldım..

bu insanlar için gerekli açıklamayı cd içeriğinde yapmış olmama rağmen görünen o ki Allahtan korkmayıp Peygamber (S.A.V) den haya etmeyen insanlar maalesef ıslah olmayacaklardır.

ben şahsım adına rızkımızı heba edip paylaşıma sunan bu insanları Allahın Kahhar sıfatına havale ediyor.
ve şikayetimi ona bildiriyorum..

Kendilerinde ahiret korkusu günah ve haram endişesi olmayan bu insanlardan ve onlara ahiret ve haram terbiyesi verememiş anne ve babalarından hesap sorucu olmasını
kazanç ve rızkımızı heba eden şahısların bir ömrü kazançlarının ve Rızklarının hırsızlar tarafından heba edilmesini Allah a arz ediyorum

Ey Rabbim.. "her kim zerre kadar hayr ve şer işlerse" mutlak hesabını soracağını vaat eden sensin..
ben bu şahıslardan razı değilim ve hakkım olanın hiç bir zerresini helal etmiyorum.

Warez sitelerinden bu projeyi indirip kullanıp sonra gelip benden helallik istemeyin bu gibi taleplerinizin hiç birine cevab vermeyeceğim.. ve gerek paylaşıma sunan ve gerekse paylaşımdan indirip kullanan herkes için şikayetimi Allaha arz ediyorum.. siz ister inanın ister inanmayın ancak ben biliyorumki Allahın hesap sorucuların en adilidir..

Kendi ahiretlerini heva ve heveslerine satan bu insanları Kahrına ve adaletine bırakıyorum
Onlar bu satırları okuduklarında dalga geçiyor ve gülüyorlar..

Ama ben senin azabının ve kahrının dalga geçilmeyecek kadar şedid olduğunu ve senin adaletinle ancak kafirlerin dalga geçeceğini biliyor ve iman ediyorum..

Ahkam-ül Hakimin olan sensin ve sadece senin hükmüne razıyım..

Hakikat ORUÇOĞLU

Buyrun link burda Türkekip Görsel Video Eğitim Seti Teknolojileri ücretli satılan bir ürünün burda yayınlanması doğru olmaz sayın admin ve yetkililer bunu engelleyin

Arkadaşımızın bu isteği dikkate alınmalı ve tüm warez paylaşımlar iptal edilmelidir. Birilerinin emek vererek yaptığı ürettiği şeyler haksız olarak üreticinin izni dışında kullanılamaz. Bu Haksızlıktır. Ve Yüce Allah kimsenin hakkını kimsede Bırakmayandır.

dnbdjtrip

New member
ben sunu anlamadım!!! php ve mysql ücretsiz programlşar degil mi??? yoksa ben mi yanlıs hatırlıyorum? bu ucretsiz programlara Hesapta egitim setini yapıp parayla satmak ne cesit bir haktır veya bu insanlar şimdiye kadar % kac vergi vermisler internet üzerinden kazandıkları paraya? birde haktan , hukuktan, allah'tan bahsetmisler!! :O ilginctir benim ülkem!