turkcell engelleme??

walnut breaker

New member
turkcell hatlarda istediğimiz numranın bizi aramasını veya mesaj atmasını(ya da her ikisi birden) engelleme gbi bi olanağımız var mı??

The cakan's

New member
yav reklamyapmak yasak yeni kurallari okumadinz heralde ayni zamanda sen in istediğin turde bir program olacak black list diye heralde ama aramalari ofline yapiyor ama msj bilmiyorum

Yuc3L

New member
black list, advanced call manager...
cakan's ın dedikLeri s60 serisi symbian işletim sistemli telefonlar için gecerlidir.
engellemesi ise, listeye aldıgınız bi numara aradıgı anda onu otomatik mesgule dusurur, size bişey söylemez.
s60 serisi telefonlar ne?! -> nokia nın mesela 6670, 6600, 7610...

chamfer

O Şimdi Asker
The cakan's' Alıntı:
yav reklamyapmak yasak yeni kurallari okumadinz heralde ayni zamanda sen in istediğin turde bir program olacak black list diye heralde ama aramalari ofline yapiyor ama msj bilmiyorum
üstad reklam konusunda diğer forum reklamları kastediliyor. büyük firmalara dediğimiz yok zaten ;)

walnut breaker

New member
m_y' Alıntı:
black list, advanced call manager...
cakan's ın dedikLeri s60 serisi symbian işletim sistemli telefonlar için gecerlidir.
engellemesi ise, listeye aldıgınız bi numara aradıgı anda onu otomatik mesgule dusurur, size bişey söylemez.
s60 serisi telefonlar ne?! -> nokia nın mesela 6670, 6600, 7610...
telefonumu değiştirmem lazım o zmn :D

WARTOX

New member
abi TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİni bi ara istersen! Derdini anlat rahatsız edio fln de yapılabilcek bişii warsa yardımcı olurlar! 444 0 532 (faturalı) - 444 0 535 (kntr) ! Dostum zati ne kadar konusursan konus kntrlude 1 kntr! Ondan cepten ara .. kolay gelsin!

_scorpion_

New member
Arkadaşlar ben bu konuda bilgi isteyenlere yardimci olabilirim.Eğer telefonunuz açık hattınız takılı şekilde aramaları engellemek istiyorsanız şayet(Turkcell) *35*0000# yaparak gelen aramaları ve msjları engelleyebilirsiniz.Bu 0000 ne diyosanız turkcelin orjinal engelleme şifresidir hani varya ayarlarda arama engelleme işte onun ta kendisi :)) hattınızın engelleme şifresini değiştirmek için cep telefonunuzdan menü-ayarlar-arama engelleme kısmına girin seçenek tuşuna basın engelleme şifresini değiştir'e tıklayın şifreye 0000 yazın yeni şifreyi yazın ve tamam deyin.arkadaşlar biz dönelim konumuza *35*0000# yaparak tüm aramalar iptal olmaz sadece telefonumuza dıştan gelen aramalar msj'lar iptal olur.Bunu yaptıktan sonra engellemeyi kaldırmal için #35#0000# yapmanız gerekmektedir.Olaki işlem tamamlanamadı yazarsa yine ayarlardan arama engellemeye girin seçenek deyip tüm engellemeleri iptal et'e tıklayıp şifreyi girip tamam deyin.Hattınızı gelen ve giden tüm aramalar ve msjlar olarak engellemek için yine arama engelleme ayarlarından yapılan aramaları şifreyi girip gelen ve giden aramaları engellemeyi etkinleştirin.Hade kolay gelsin.not:Arkadaşlar turkcell tek veye birkaç numarayı engelleme diye bi secenek sunmamaktadır çook değerli biz müşterilerine:)

HTML