Turk Kurt Ingiliz Alman

CihanTurK

New member
Bir ucakta bir turk bir kurt bir alman birde ingiliz varmis. Ucak ariza yaptigi icin dusecekmis. Ucaktaki tum musteriler mecburen atlamasi lazimmis. Ama yolcular bundan korkuyorlarmis. Pilot mecburen bunlari tek tek ucaktan atlatmasi gerektiginden ilk once ilgilizin yanina giderek kibar bir sekilde lutfen burdan atlarmisiniz demis ingilizde ayni sekilde ince bir tonda tabikide atlarim demis. Sira almana gelmis almana sert bi sekilde hemen atla demis. Almanda derhal demis ve atlamis. Sira kurtte gelmis burdan atlamak yasak bu yuzden burdan atlayamazsin Kurtte buna karsilik yasak kelimesini duyar duymaz hemen atmalis. Son olarak Turke Gelmis sen burdan atlamayamazsin demis tabikide turk tersini yapacakya atliyamazsini duyunca tam tersini yaapmis ben burdan atlarim kimsede bana atlayamadi diyemez demis

SaphyR

New member
bu senin üstüne biraz ilgi toplayacaktır :)
saldırılara açığım diyosun :)
ne diyelim fıkra güzel senide cesaretinden dolayı tebrik ederim

sadi_25

New member
bir dahabir konu acacagın zaman otur dusun derim su gunlerde böyle konuların acılması hicte iyi olmaz diye dusunuyorum

unltd

New member
super fikraydi arkadasim, komikdi. obur arkadaslarimizin yazilarinida dikkate alma istersen. olenle olunmuyor. herzaman kafamiz dik 1 sekilde millete kendimizi gostermeliyiz. dedigim gibi fikra komikdi tesekkurler

XeleloXsin

New member
ewet komik fıkra hadi onu geçtin yani fıkrada (ingiiliz ve alman hariç) gerçeklik payı war yani....

HTML