Tuning Arabaları Templatesi

badboyciha

New member
emek icin tesekkürler yanliz bu template degil sadece araba resimleri lütfen dikkat edelim Bu Arada rar sifresi : Mechodownload

untrained

New member
indirmeyin sende paylastıgın seye bır bak ne yın nesıdır reklam sadece ıcınde resım var o kadar bırde html tepmlate ile alakası yok tesekurumu gerı ıstıom

FreeZe

New member
ya HHde küfür yasak olmasa sana dicemi bilirdim ben bakmadan direk sadece paylaşımda bulunmak için bu konuyu açtım hemde ne reklamı! sitew benim değil bişi değil! off off senin gibiler yüzünden paylaşım yapmak istemio insanlar! en azından bi emek harcadım teşekkür ettin bişimi kaybettin?

xxx-xxx

New member
SAVUNMAN bile yanlıs arkadasım senin nedemek bakmadan ben sadece paylasım için ben bu konuyu actım bence sen git baska yerde baska seylerle oyna baska yerden ( c ) alıp koyduğun seyin içinden ya virüs cıksa sana denebilecek hiç birşey yok madem yanlış birşey yaptın özür dile saçmalama!

rbLkhn`

New member
Template demek, site templateleri demek değildir yalnızca. Yorum yaparken kurduğunuz cümleleri okuyor musunuz bilmiyorum ama ilkokul çocukları gibi daha cümle kuramıyorsunuz..

Arkadaşın paylaştığıda bir template'dir..

bkz.
Templates
Her Türlü Template'i bulabileceğiniz ve Paylaşabileceğiniz bölümümüz...

demiş Hackhell, kategoriye girişte..

ve yine bkz. Template : Kalıp, Şablon demek..

yani ortada ters bir durum yok.. Bu arada arşive aldım dostum , teşekkür ederim paylaşım için.

HTML