tuhaf haberler :)

cliper1907

forum elektro gitaristi
DÜNYADAN TUHAF HABERLER...
Bu haberler çok tuhaf. Okuduğunuz zaman 'Allah Allah' demekten insan kendini alamıyor.

DÜNYANIN EN ESKİ KLOZETİ

Sudan'da dünyanın en eski klozeti ve tuvaleti bulundu. Bin yıldan yaşlı olan tuvalet 4. yy'dan kalma Bizans kalıntıları arasında Alman bir arkeolog tarafından fark edildi. Uzmanlar 'O dönemlerde evde tuvalet veya klozet bulundurmak büyük bir lükstü. Dolayısıyla sahibi zengin birisi olmalı, belki bir tüccar belki de bir rahip.' dediler.

ŞAPKADAN MAYMUN ÇIKTI

Amerika'da orta yaşlı bir adam Florida'dan New York'a uçakla gitmek için havalimanına gitti. Fakat diğer yolcular adamın şapkasının arkasından sarkan kuyruğu fark edince gördüklerine inanamadılar. Polisin müdehalesiyle, adamın Peru'ya yaptığı tatilden dönerken yasa dışı olarak maymunu ülkeye soktuğu ortaya çıktı. Maymun günün geri kalanını şapkanın içerisinde değil sahibinin yanında geçirdi.

PARMAK İZİNİ DEĞİL PARMAĞINI BIRAKTI

İngiltere'de hırsızlık yapan 20 yaşındaki bir genç olay mahalinde 'parmağını' bıraktı. Motosikleti çalmaya çalışırken anlaşılmayan bir biçimde parmağını kopartan genç hemen hastaneye gitti. Polis suç duyurusu nedeniyle inceleme yaparken parmağı fark edip hastaneleri araştırmaya başladı. Bu sayede genç hırsız yakalandı. Kopan parmak da bir operasyonla ele dikildi fakat genç hırsız hapse girmekten kurtulamadı.

KATOLİK RAHİP STRİPTİZCİ SEVGİLİSİ İÇİN HIRSIZ OLDU

ingiltere'de Katolik bir rahip gay barda striptizlik yapan evli sevgilisi için çalıştığı kiliseden tarihi değeri bulunan eşyaları çaldı. Çalınan eşyaların değeri 300 bin İngiliz Sterlini (yaklaşık 780 bin YTL) 30 yaşındaki stripzcinin rahibin yatağında çekilmiş çıplak fotoğrafları bulundu. Bunun üzerine evli kadın sevgilisi için, 'O benim için bir amca gibi. Beni her zaman korur. Aramızda bir cinsellik asla olmadı, o sadece kaybolmuş bir ruh' dedi. Rahip sayesinde striptizci yabancı ülkelere tatile gitti, en kaliteli viskileri içti, en pahalı restoranlarda yemek yedi ve en ünlü moda tasarımcılarının kıyafetlerini giydi.

LUNAPARK REKORU

48 yaşındaki Loopy Richard Rodriguez 9 gün boyunca aralıksız 'rollarcoaster'a biniyor. 16 defa parkuru tamamlayan Rodirguez The American University'de edebiyat öğretmeni. Guiness Dünya rekorlar kitabına giren adam; 'Bunu bir hafta daha yapabilirmişim gibi hissediyorum. Kimsenin kıramayacağı bir rekora imza atmak istiyorum' dedi.

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
DÜNYANIN EN ESKİ KLOZETİ

Sudan'da dünyanın en eski klozeti ve tuvaleti bulundu. Bin yıldan yaşlı olan tuvalet 4. yy'dan kalma Bizans kalıntıları arasında Alman bir arkeolog tarafından fark edildi. Uzmanlar 'O dönemlerde evde tuvalet veya klozet bulundurmak büyük bir lükstü. Dolayısıyla sahibi zengin birisi olmalı, belki bir tüccar belki de bir rahip.' dediler. :):):):):)

bu kadar olur yaaa :D:D:D

HTML