ttnet'ten bıktık diyenler

kerem07

New member
Arkadaşlar eminim ki büyük çoğunluğumuz ttnet'ten bıktık.Ve bu yüzden sesimizi sosyal bir platformda duyurmamız gerekiyor.

http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=113091061119&ref=nf

Kimimiz devamlı yaşanan internet kesintileriyle,kimimiz akıl mantık erdiremediğimiz kota uygulaması ile,kimimiz ne olduğunu anlayamadığımız faturalarla TTNET mağdurlarıyız.
Hepimiz yavaş ama pahalı internetin kullanıcılarıyız.

Bütün bu nedenler için sesimizi duyuralım...Daha fazla enayi yerine konulmayalım.

Ve bu tanım hepimizin sorunlarını dile getiriyor.Sizler de bıktıysanız üye olup sesimizi yükseltelim :p ...

duhan_34

New member
Ya bu ttnet kadar dolandırıcı şerefsiz 3 kağıtçı bir şirket daha var mı ama arkadaşlar ben araştırdım şimdi uydu net diye yeni bir teknoloji var 1 sene içinde yaygınlaşacak o zaman herkes ttneti bırakıp uydu nete geçecek hem uydu net daha avantajlı 5 gb kotalı net aylık 29 ytl ....

selflose

New member
Ya bu ttnet kadar dolandırıcı şerefsiz 3 kağıtçı bir şirket daha var mı ama arkadaşlar ben araştırdım şimdi uydu net diye yeni bir teknoloji var 1 sene içinde yaygınlaşacak o zaman herkes ttneti bırakıp uydu nete geçecek hem uydu net daha avantajlı 5 gb kotalı net aylık 29 ytl ....
Ben geçtim bile 512kbps lik sınırsız pakete ttnetin 1mbpslik hızına eşit nerdeyse
çogu arkadaşımda bölgelerinde kablonet olmadıgı için geçemiyor yada sözleşmeyi bozdun diye para ödemen gerektigi için geçmiyolar ama o para ztn denk geliyo ttnetin kota aşımına...

zarta

Banned
bu işler facebook'ta grup acmakla olsaydı amerika
ırak'a girmezdi, filistin'de katliamlar kesilirdi. bırakın
bu beyhude cabaları da biraz olsun büyüyün artık.
adamlar bizi göz göre göre kazıklıyorlar ve bizim herhangi
bir yaptırım gücümüz de yok. bundan utanmalı ve bunu baz
alarak bir şeyler yapma yoluna gitmeliyiz.

HTML