TTnet NetLimitsiz Tarifeleri Hakkında (Önemli)

HacK_İs_GD

New member
Arkadaşlar bilginize söylüyorum artık NetLimitsiz peketleri aylık 15gb gibi bir sınırı olacak ve bu sınırı geçtiğiniz taktirde Hızınız 512kb ye düşecektir yani 50 kb la fln indireceksiniz bunu söylememin nedeni bu konu hakkında kullanıcılara bir bilgi verilmedi vede bende bunun kurbanıyım daha bu gün öğrendim

NetLimitsiz: Yani mesela kotalılarda sınırı aşınca indirdiğiniz dosya boyutuna göre belirli bir para eklenir ama bu tarifede para eklemek yerine hızınızı bir miktar düşürürler vede para asla eklenmez sabit kalır

Moderatör
Moderatör
ßaşından beri açıklaması var sitesinde. Siz dikkat etmemişsiniz sanırım.. 15 GB kotalı aştıktan sonra 512kb düşeceği yazıyor. 8 mbit sınırsız tarifeside mevcut zaten ayrıyetten.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Benimkide ßu Paketmidir Kolimidir nedir Ondan Gayet MutLu HuzurLuyum ee Tabi Sınırsızıda Var Yoksa TTNETLE Nerde MutLuLuk Nerde Huzur :D

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
o bilgi var sen dikakt etmemişsin bir kez tek basıma geldi daha sonra gelemdi şimid nedir durum bilmiyoruma cıkcası ben 1024 geri çektım hızmı kopmalrdan doalyı

HacK_İs_GD

New member
evet bende bundan 2 gündür şikayetçiyim 50 kb le indiriyorum ama ayın 1 inde fln sıfırlanır sanırım o zaman eer bir 900 kb ile indirmiyim adamlar hız kesiyolar ben otayı aşmadan önce 200 kb den yukarı çıkmıyordu şimdi dahada düştü 50 kb oldu adamlar kesiyolar müşteri hizmetlerini arayıncada virüs var bilgisayarınızda diyorlar babamla 2 kere format attık biri klasik diğeri modifiyeli ikisindede aynı 200 dü vede bir ara şte bişey santraline uzaksınız diyorlardı oysaki santral hemen anayola çıkınca orda biz atatürk barajıdna oturduğumuz için ne güldürücü insanlar yaa

HTML