TTnet Limitliden Limitsize Geciş

AArif_45

New member
Arkadaşlar ben 12.08.2009 tarihinde limitliden limitsize geçtim ve TTnet online işlem merkezine girdim 1limitsiz yazıyordu tarifem yani demek istediğim ay başını beklememe gerek var mı dowland yapmam için lütfen bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum teşekkürler...

Kiowa Apache

Ŧreedoʍ ŦoreveƦ
ben 2 gün kala yapmıştım 2 gün boyunca kotalı yazıyordu ay başında düzeldi
Ay başını bekle derim ttnet bu işi belli olmaz

AArif_45

New member
ama ben ttnet online işlem merkezinden baktım tarifem 1limitsiz yazıyordu müşteri hizmetlerini aradım limitsiz tarifeye geçiş yaptınız dedi şu an tarifem limitsiz ama ben bişey indirmeye korkuyorum yani kotam oldu 4.300 gb herhangi bir kota aşım ücreti gelmesin sonra zor durumda kalmayalım

OquzZ>BLasT

»ßo®ηo√aLı»
Türk telekomu ara böyle böyle de ben tarife deişikligi yapmıştım de onlar sana geçip geçmedigi söylerler. ay sonunu beklemene gerek yok

Kiowa Apache

Ŧreedoʍ ŦoreveƦ
TTneti aramanda fayda var eğer indir diyipte diğer ay kota parası alırlarsa sesin kayıt edilmesini delil olarak kullanırsın =)

metdem

New member
limitliden limitsize geçince ayın kaçında olursa olsun senin limitli tarifeni günlere bölüyorlar tarifeni değiştirdiğin güne kadar olan kotanı hesaplıyor eğer onu aşarsan kota aşım ücreti gelir, o günden sonrası ise limitsiz.
aman sakın benim kotam 4 gb ben bunun hepsini kullanayım da tarife değiştireyim deme eğer ay bitmemiş ise.

halit81.5

New member
kardeş sana hem iyi hemde kötü haberim var. hattın limitsize geçmiştir ancak senden bu hem limitsiz hemde eski tarifenin ücretini isticekler hertürlüde alıyolar. nerden biliyosun diceksin kendimden biliyorum. limitliyi n kadar kullandıysan onu hesaplıyolar ama limitsizi direk 45 tl bilmem anlatabildim mi.

ttnet e kafam, kolum v.s girsinnnnnnnn

JoNeRR*

L![se]L!
Sakın downloada başlama ay başı olana kadar.Biz ttnet aradık sınırsız dediler.80 tl para ödedik .

detercan

New member
ßhén Dé aynı sekıL yhaptıRdım 3 ay oNCé o su sekıLde oLuyoR geCıs yhaptıkdaN sonRa moDémı bıR keRe acıp kapatıoRsun sonRa 24 Saatı ıcıNDe LımıtSıze gecıORsun ama fıyat faRkını koyucakLaR MeseLe 4 gb Lık LımıtDeyseN oNCedeN 4 gb 30 boLuyoRLaR gunLuk sana Dusen gb ı hesapLıyoRLaR... meseLa fatuRa Kesım taRıhınDen 17 GuN oNCe geCdıN 13 guN Dé LımıtLıDeydıN 4 gb 30 a böLıyoRLaR GunLuk saNa DuseN Gb buLup 13 ıLe caRpıyoRLaR Kotayı ne kdR qeCdıySen fayyat faRKını ustuné ekLıoRLaR sonRA yıné ayLıq sabıt ucRetını oduoRsunnn geCıs yhapDıkdaN 24 Saat ıcıNDé LımıtSızé qecıORsunn .. aRa musteRı hızmetLeRıNı shaDéN ßhıLqıLendıRıRLeR

kaan2601

New member
bende aynen senin gibi yaptım ve bu ay ilk faturamı ödedim.Hiç çekinmeden download yap çünkü yapmazsan gelen faturayı görünce üzülürsün.bana 75 geldi fatura kotlıda kaç gün kullandıysan onu limitsiz faturana okadar ekleyip yolluyolar.ben 45+30 ödedim yani.ama 70gb download yaptım iyikide yapmışım :D
Anlıcan download yapsanda yapmasanda kol gibi fatura girecek tercih senin.

HTML