ttnet kotamı şişiriyor lütfen bakın

ksk_mst

New member
Arkadaşlar önceden bi sürü şy indirmeme rağmen kotam dolmuyodu şimdilerde indirmeden kota doluyor önce dedim sadece bendedir ama bi istede gördümki baya kişi aynı sorunu yaşıyormuş sizdede bu sorunu yaşayan varmı yorum yaparsanız sevinirim

ugurgenc

New member
Evet Arakdaşım Buna Benzer Bir Sorun Şuan Bende Yaşıyorum. Çok İndirdiğimde SAdece 1 milyon aşıyordu şimdi fazla bir şey indirmiyorum Kabarıyor(anladınız)

emresgg

New member
eveT bende ne yapacağımı bilmiyorum yaa siteye bakıyorum ay basından önce 3 gb küsür gösterio fatura bir geliyor 10 ytL fazLA napcazz ??

<<< EROSS >>>

New member
aynen ya sırf bu yüzden limitsize geçiyorum ya aysonunda........her ay limitli olup 40 vereceğime limitsiz olup 49 veririm bari.

mchasso

New member
ya bunlar harbiden şerefsiz bendede aynı sorun var... 5 mb bı parça ındırıorum hemen fırlıo kota...nasıl ıstır anlamadım

bLueXtremE

&#1108;&#967;&#1090;&#1103;&#1108;&#1084;&#1108; &
Moderatör
yarın sınırsıza qeçicem ya.. resmen soyqun.. ve ayrımcılıkta var.. yeni kullanıcılara ayrı tarife eskilere ayrı tarife.. ßu ay hicßişi yapmadım hackhell'e qirmekten ßaşka daha ayın 10'unda 3.7 gß dedi ya.. ßu kadar adiLik oLmaz wallahi..

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
¥äz $øñûñä kädä® ††ñê† 15 ¥†l ßêñ¢ê ßû ¥ûzdêñ ƒäzlä ¥äpı¥ølä® kø†ä¥ı $ı$ı®ı¥ølä® ¥ıñê 29 gêlî¥ø ämä †äßî ¥êñî äläñlä® 15 ¥†l $ê\/îñmê¥îñ ¥äñ¥ :p ßäñä gö®ê 20 ¥†l dähä ƒäzlä \/ê®îñ $ıñı®$ız älıñ hîç dê®dîñîz ølmä$ıñ.. 20 ¥†L 5 gûñlûk $ıgä®ä pä®äñız :p

goodjob007

New member
Bu türktelekomun saçmalıklarından biri.Aslında ttnet yetkilileri herkesin kotalı olmasını istiyo (Bir günde istedikleri ile yaptıkları aynı olsa) çünkü onlara göre sınırsız kullanıcılar fazla download yaptığı için sistemlerinde sürekli arıza çıkıyormuş.Hem böyle söylüyolar hemde kotalılara yapmadıkları eziyet bırakmıyolar,bir sitede görmüştüm yalan mı doğrumu bilmiyom ama kenya bizden daha uucuza internet kullanıyomuş:durdurun

SeLLoW

New member
Bende Zoor doldururdum oyleki son gün film felan indirirdimm gecen ay nasıl olduysa 36 ytl odedk..
Yaptıgım işey yok aslında müzik fln..GArip

HTML