Ts nin iyiliği için

shinox

New member
Ben, bir trabzonspor taraftarı olarak en kısa zamanda

1. ersun yanal
2. umut bulut
3. gokhan unal
4. hüseyin cimsir

Bu dört kişinin en kısa zamanda takımla olan iişkilerinim kesilip yollanmasını istiyorum bir trabzon taraftarı olarak ne mac seyretmeye gidebiliyorum ne spor gazetesı alıp okuyabılıyorum neden soper haberlerını ızleyebıyorum

hiç bir hafta yokkı bu mallar yuzun sınırlenmeyeyım ya

1. mal ersun hataları gokhan unal umut bulut huseyın cımsır bu kadar neden ısrala oynaıyorsun malmısın kardesım sen bilmiyorsan bu işi si.. git ya her hafta aynı şey ya

2. umut bulut la bi kazma olma la bi kendini gelirştir mal geldin bu dunyaya mal gidecen otekı dunyaya ya bi haftata kaçırma la at su golu az kendini gelirtir ya sendekı yetenek bende olsun sırf anama karıma sovdurmemek ıcın bırakırımla topu para ıcın anana avradına sovdurmeye degermı bırak kardeşim futbulu sen git amotor takımlarda oyna ama sende suc yok senı o takımda hala ısrarla oynatanda suc ve alanda

3. gokhan unal umut bulut ıcın soyledıklerımın aynısıda senın ıcın gecerlı kayserıde gol atıyordun bu takıma geldın kacırma da bırıncısın ya oynamıyacaksın sende s.. git

4. hüseyın cimsir sende aynı sekilde para için yedi cettine sovdurecek kadar karakterszmısınız bi s.. olup gidin ya deli ettiniz sizin yuzunuden takımı bırakacam ya

HTML