Trojan Hakkında Acil Yadım!!

cause

New member
Trojan Hakkında Acil Yadım!!Hellboy726 yardım pls.

06.09.2007
S.a arkadaşlar Lütfen Yardımcı olacaklar yazsın. Aslında ben buraya keyloggerler hakkında bilgi almaya gelmiştim, sonra neden kendi pc mi kontrol etmeyim diye düşündüm ama beceremedim. N-KEYLOGGER 1,3v bu adresten http://www.hackhell.com/showthread.php?t=254408 indirdim antivirüs programı hemen alarm verdi (kaspersky) . Flash anlatımda gösterildiği gibi rahat çalışabilmek için virüs programını kapattım. rar arşivinden programı çıkrdıktan sonra gösterdiğiniz yolu izlemeye başladım. önce .OXC dosyasını system32 nin içerisine yapıştırdıktan sonra programı çalıştırma çalıştıramadım. önce windows hatası verdi sonra hiç açılmadı.işe yaramayacağını düşünürek bütün dosyaları sildim. sonra antivisürle arama yaptım Traojan-Spam.Win32.VB.lh (C:\System Volme İnformation\_ res tore.... )in olduğu yere virüsü bulaşmış. daha dün keylogger yüzünden format attım bi daha atmak istemiyorum silmemde yardımcı olursanız sevinirim. :saskin

07.09.2007
sevgili hackhell modları çok mu meşgulsünüz acaba? bir knuda yardım istedim hala cevap gelmedi. konuyu okuyan bir arkadaş lütufta bulunupta cevap yazarsa sevinirim.:saskin

HTML