Trafik polisi şok oldu!

pointır

New member
Yeni Zelanda'da polis, aşırı hız yapan bir otomobili durdurduğunda, aracın sürücüsünün iki kolunun da olmadığını farketti

Yeni Zelanda polisi, saatte 120 kilometre hızla gittiği için durdurduğu araçta ayaklarını aracın ön paneline uzatmış bir şoför ile karşılaştı. İlk etapta şoförün kendisiyle dalga geçtiğini sanan polis memuru, daha sonra sürücünün kollarının olmadığını farketti. Adının Colin Smith olduğu belirtilen ve doğuştan kolları olmayan sürücünün, tek ayağıyla direksiyonu kullandığı, diğer ayağıyla da gazı, freni ve vitesi kontrol ettiği bildirildi. Sürücü Smith, trafikte tehlikeye sebebiyet verdiği yönündeki suçlamaları reddetti. Sürücüye yaklaşık 110 dolar para cezası kesildiği ve trafikten men edildiği bildirildi.

emperor33

New member
güzel haber sağol dostum

osiris_cemo

New member
orada trafikten men edilen adam bir daha asla trafiğe çıkmaz bizde ise trafik bunun gibi yüzlerce men edilmiş sürücüyle dolu aramızdaki fark bu

leblebi

New member
ben iki elim iki ayağımla kullanamıyorum adama bak bea! helal ceddini kurcalasan bizden çikar bence...

elmir

New member
leblebi doğru söylüyo... böyle bi haber çıkarsa şok olmayın.. olur mu olur...

alee

New member
cık cık cık adamdaki cesarete bagh yaa.... neine güvenerek sen yapıosun o kadar hızı... şimdi bizimkiler bu haberi duymuştur, hemen bi kalıp uydururlar şimdi o habere karşılık :p

HTML