traffic share nedir?

ilker55

New member
rapidshare in "traffic share" diye bir özelliği var bana bunu açıklarmısınız detaylı olarak... teşşekkürler

Boschwer

M€SHGUL
RAPIDSAHRE premium üyelerine günlük rapidshare.com DOSYA indirme sayfasindan onlara ayrilan LIMITIN AKISINI GÖSTERIR; mesela ÖRNEK OLARAK üye günde ona ayrilan 5gb hakkini kullanmissa BU RAPIDSHARE DEN indirebilecegi en maximum Trafic hesabina göre kisitlanir üyenin BIR VEYA iki GÜN BEKLEMESI gerekebiliyor, DEMEKDIR ...Rapidshare 03.06.2008 18.30 tarihinde web sayfasini yeniledi ve bu yenilenme ile birlikte premium üyelere yeni birçok özellik ekledi.

Bu yeni özelliklerden en önemlisi 5 günde 25 gbyte indirme sinirinin 5 günde 50 gbyte'a çikarilmasi.
YENILIKLER GELMEYE DEVAM EDECEKMIS !!! FREElerde kedi köpek lerle ugrasmaya devam edecek;; HAPPY UHR DISINDAKI saatlerde ;(((

Anarşizm

Banned
Selamlar arakadaşlar resimde gösterdiğim örnekle derdimi anlatmak istedim. Bu rapidin yeni kota sistemine karşı trafficshare alternatifine başvurdum kredi kartımdan söz konusu para çekilmesine rağmen halada! sadece 2.66 gb indirme yapabiliyorum. Ters giden nedir anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim! Kırmızı alan içerisindeki örnek.

HTML